SG.hu·

Infók a Star Wars 8-ról

Infók a Star Wars 8-ról
A 8. Star Wars-rész szkriptje gőzerővel készül.

J.J. Abrams, a Star Wars: Az ébredő Erő (Star Wars: The Force Awakens) rendezője a napokban adott egy igen alapos interjút a Wired-nek, melyben sok mindenre kitér a bemutatás előtt álló filmje kapcsán, többek között John Williams zenéjére, illetve a szereplőválogatás folyamatára. A legérdekesebb viszont az, amit a 2017-ben bemutatni tervezett VIII. epizóddal kapcsolatos, melyet Rian Johnson ír és rendez.

Abrams elmondta, hogy Johnson jelenleg is dolgozik a szkripten, s abban is biztos, hogy a végeredmény még rengeteg újraírásra fog szorulni, mint mindig. Azt ugyan nem árulta el, hogy mire fog koncentrálni filmjének folytatása, de azt elmondta, hogy a VII. epizódban jó pár kulcskapcsolatot fognak megalapozni, feltesznek kulcskérdéseket és bemutatni kiemelt konfliktusokat, melyeket a következő részben fognak tovább kifejteni.

Természetesen a VIII. rész producerei folyamatosan nézték Az ébredő Erő napi felvételeit, Johnson pedig a film első vágott verzióját is láthatta már korábban, így lehetett fogalma arról, hogy mi lesz filmjének kiindulási pontja. Abrams azt is megerősítette, hogy a folytatásban csak executive produceri kreditet kap, producerit nem, hiszen szerinte Rian Johnsonnak nincs szüksége ilyesfajta felvigyázásra.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Zombee2015. 11. 16.. 15:47||#5
Már az EP4 is azért készült...
© tomboy0132015. 11. 11.. 23:57||#4
Te is addig dolgozol ameddig kapod érte a pénzt. Vagy nem így van?
© Jawarider2015. 11. 11.. 21:28||#3
"Infók a Star Wars 8-ról "

Persze hogy készül amíg ontja a zsetont
© NEXUS62015. 11. 11.. 15:10||#2
Nem volt rossz a Looper, bár a kihagyott lehetőségek filmjének éreztem. Jó forgatókönyv lett volna, de kicsit túlgondolták, a film 3/4-énél be kellett volna fejezni.
Veszélyes egy ilyen, gyak 1 filmes rendezőre bízni a projektet.

Én inkább egy Andrew Niccol-os SW-t látnék szívesen. Bizonyítottan jó rendező, nem feltétlenül csak scifit rendez, pörgős látványos filmeket csinál, jó karakteekkel, bár vannak mellényúlásai (The Host), de a Gattaca, The Truman Show, Lord of War, In Time után szerintem egy SW rész igen csak kinéz neki.
Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2015.11.11. 14:11:11
© theone912015. 11. 11.. 13:03||#1
Nekem nagyon tetszett a Looper, de főként a stílusa és az atmoszférája miatt. Attól tartok, hogy a Star Warsnak van egy olyan keretrendszere, amelyen belül ezt a stílust és közeget nem lehet, vagy csak minimális hatásfokkal lehet érvényesíteni.

Mondjuk nem baj, erre ott lesznek majd a Star Wars antológia filmek.