SG.hu·

Remekül tartja magát az új Mad Max

Remekül tartja magát az új Mad Max
Meglepően jó bevételt produkált Amerikában az új Mad Max.

Amerikában a hétvége legnézettebb filmje a Holnapolisz (Tomorrowland) volt, nem sokkal megelőzve a Tökéletes hang 2-t (Pitch Perfect 2). A harmadik helyre azonban a jelek szerint odaért a Mad Max: A harag útja (Mad Max: Fury Road), ugyanis blockbusteröktől igen szokatlan módon a hétvégi bevétele mindössze 47%-kal csökkent a nyitóhétvégéhez képest, majdnem 24 millió dollárt hozott. Márpedig egy olyan film esetében, amit sokan vártak, ez annak jele, hogy jó híre ment, jók a nézői visszajelzések. (Összehasonlításképp a Tökéletes hang 2 bevétele több, mint 55%-ot csökkent.)

Ezzel George Miller filmje Amerikában 10 nap alatt már 87 millió dollárt kalapozott össze, vagyis napokon belül átlépi a 100 millió dolláros álomhatárt, világviszonylatban pedig a 200 milliósat. Itthon is bemutatkozott hétvégén a sivatagi akciófilm, azonban Pünkösd miatt a hazai eredményeket csak holnap kapjuk meg, de mindenképp érdekes lesz látni, hogy itthon a Mad Max 4 vagy a Tökéletes hang 2 közül melyik győzedelmeskedik.

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© zetortraktor2015. 05. 26.. 04:15||#4
Wow. Ez valami "Fúj, lányok!"-hozzáállás? Ovi középső csoport?

"De hát az új trend szerint a szuperhősök is sorban nővé változnak, lásd Supergirl. 😊 "

Rém új trend lehet, ha egy 1959-es karaktert említesz példaként. És nyugi, van Batgirl, Batwoman, Spidergirl, Spiderwoman is. Sőt, Superwoman is. Meg Wonder Man, ha már itt tartunk.
© sirpalee2015. 05. 26.. 04:05||#3
Megnezted a filmet? Ha igen, akkor nezd meg megint, mert nem sikerult felfogni mi tortent. 😛
© fonak2015. 05. 25.. 23:36||#2
Mondjuk ez a feminista nyomulás röhejes már, Mad Max a film címe, de a csaj az igazi főhős, amennyire a történetet ismerem, az új Max csak egy lúzer, akinek a csaj ugatja a parancsokat 😊 De hát az új trend szerint a szuperhősök is sorban nővé változnak, lásd Supergirl. 😊
© bunny2015. 05. 25.. 17:10||#1
+1 tőlem, bejövős!