SG.hu·

Broken Sword: The Angel of Death szeptemberben

Broken Sword, egy játék ami összenőtt a PC-vel. Szeptemberben érkezik a negyedik rész, ami ismét nem várt izgalmakat tartogat a számunkra.

A Broken Sword részek mindig nagy sikert arattak a játékosok körében. A játék átlépte a trilógia fogalmát, hiszen a THQ legfrissebb megjelenési-listája alapján a Broken Sword: The Angel of Death, azaz a negyedik rész szeptemberben érkezik. A történetben George-ot irányíthatjuk a Runaway-hoz vagy éppen a Still Life-hoz hasonló technikával. A Broken Sword már eddig is nagyon sokat letett az asztalra.

Klikk ide! Klikk ide!
Klikk ide! Klikk ide!

Bízzunk benne, hogy a negyedik rész nem a visszaesés, hanem a továbbfejlődés jegyében jelenik majd meg valamikor szeptemberben.

A játék hivatalos oldala

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Lord RZA a PUNK2006. 09. 14.. 18:37||#10
kira egy játék, mikor megláttam hogy kijött azonnal lineage2 kikapcs. bs install 😊
© tonyo92006. 09. 12.. 16:11||#9
Dick!kijött a the angel of death..de..nincs magyaritás de azé kira<#nyes><#nyes><#nyes>
© mathe2006. 05. 09.. 15:35||#8
Rohatt nagy játék mind a három rész! Én nembírtam felállni a gép elõl amikor játszottam velük. Történetileg meg hangulatilag is a legjobb ilyenfajta játék amivel valaha is játszottam. Nagyon várjuk!!!
© MrPrise2006. 05. 09.. 12:43||#7
Off:
A GW annyira RPG mint a Diablo. Ez szerintem egyértelmû mindenkinek aki látott már igazi RPG-t, pl a Wizardry 8-at vagy Obliviont...
Ennek ellenére tetszik, mint ahogy a Diablo is tetszett anno.

On:
A restart dolgot azért írtam, mert hátha másnak volt ilyen és talán még a megoldást is tudja rá ;-)
© Tinman2006. 05. 08.. 19:21||#6
Azért emeltem ki a VIP jelzõt -akinek nem inge... - mert pár napja egy másik topicban is ilyen õsöreg guruk osztották az észt arról, hogy a Guildwars kõkemény RPG, no meg arról, hogy a HL2: Episode One kizárólag steamen kapható csak, erre jön még egy VIP aki legagyizza a kalandjátékosok egy "pusztaságban lángoló fényoszlopát".
Az, hogy valaki 5 éve SG tag bizony nem = azzal, hogy ért is az adott témához.
Szerencsére vannak kivételek :-)
© MerlinW2006. 05. 08.. 17:09||#5
OFF

A VIP csak egy sms-en múlik, az idegesítõ az hogy 5 éve SG tag és még mindig képes barom lenni...

ON

BS-ek fantasztikus kalandjátékok, a mai hányattatott kalandpiacon örüljünk neki, jól😊
© MrPrise2006. 05. 08.. 11:29||#4
A 3. résszel többször elkezdtem játszani, de egy résznél mindig újraindult a gépem...
A Broken Sword minden része nagyon jó játék szerintem.
© Matyóhímzés2006. 05. 08.. 06:01||#3
Osztom......
© Tinman2006. 05. 07.. 18:32||#2
Csak ez a sok VIP nagyokos "hozzáértõ" ne lenne.

A világ szaksajtója 80%+ra értékelte a játékot (a játékosok kicsivel többre).
Az eddig megjelent 3 rész igazi gyöngyszem a "gagyi" kalandjátékok között.

Igazán mélyen tisztelem az olyan parafenoméneket, akik pár screenshot és némi minimális nfo alapján már gagyiznak egy címet.

Gagyi hsz volt Zocsi <#bdead>
© Zocsi2006. 05. 07.. 17:25||#1
Gagyi