SG.hu·

Világpremier előtt láthatjuk a Need For Speed-mozifilmet

Miközben némelyik hollywoodi stúdió egy ideig még nem akarja, hogy filmjei a világpremierrel egy időben kerüljenek bemutatásra Magyarországon, zömük inkább annak örül, ha itthon sem kell várnia egy bemutatóra a közönségnek.

Amerikában március 14-én kerül bemutatásra a Need for Speed-mozfilm, s jelen állás szerint itthon egy nappal korábban, már március 13-án megnézhetjük az autós akciófilmet a ProVideo gondozásában. Ez pedig világpremiert jelent, mindössze annyi a különbség a hazai és az amerikai időpont között, hogy míg itthon csütörtökön kezdődik a mozis hét, addig odakint pénteken.


A Need For Speed-mozifilm főszereplője a Totál szívás (Breaking Bad) című sorozatból ismert Aaron Paul lesz, s mellette olyan színészeket láthatunk a filmben, mint Scott Mescudi (alias Kid Cudi), Dominic Cooper vagy Dakota Johnson. A forgatókönyvet George Gatins írt testvérével, Johnnal, a filmet pedig az a Scott Waugh rendezte, aki a tavalyi Act of Valorrel robbant meg Hollywoodba.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Narxis2013. 11. 15.. 23:54||#3
Én várom nagyon.
© ddt5002013. 11. 15.. 10:06||#2
A fõszereplõ nagyon tré. Még a Tokiói hajsza fõszereplõje is hitelesebb volt.
© Wittgen2013. 11. 15.. 07:54||#1
Szerintem bukás lesz. Engem nem vett meg sem az elõzetes, sem a stáb és színészek.