• hawkie22
    #3
    9000 dodó környékére sose esett be, az viszont tény, hogy 9000 dollárral ért kevesebbet pár napja. Február 27-én 48K-ról elindult felfelé, 68-70K körül volt a legmagasabb kb. egy hete, most pedig visszaesett 57-58K-ra. Áprilisban jön a négyévente szokásos halving, ott megint be fog esni rendesen, talán ténlyegesen is megfelezödik az árfolyam, ami természetesen lerántja majd magával a többi coint is. Na ott kell majd bevásárolni, mert onnan megint elindul rohamosan felfelé és év végére átlépi a 100K-t.
    Ugyanez volt 2020 márciusában, ott 9K-ról beesett egészen 3K-ra, majd egy év múlva, 2021 márciusában 52K-n zárt. Az 17x növekedés. Itt is kb. ugyanez lesz, nem lesz 17-szeres, de egy 4-5x növekedés várható egy éven belül, a többi coin meg megy vele. És ha jó altcoin-okba fektet az ember, akkor ott is meglehet egy éven belül az 5-10x profit. Én beleraktam 1000€-t, meglátjuk, mi lesz jövö áprilisban. Még ha csak duplázza is magát, már az is talált pénz, ráadásul a németeknél 1 év után adómentes a kriptós jövedelem, csak addig nem szabad hozzányúlnom semmilyen szinten. Ha meg elmegy az az 1000€, akkor így jártam.