• monk00
    #9
    Látom nem egy korosztály vagyunk. Én nem tudom 50 éve mi volt, és nem is érdekel. De azért az egyedi példa nem reprezentálja az általános helyzetet, és az alacsony bérek, a munkaerő kizsákmányolása és a gazdasági egyenlőtlenség továbbra is komoly problémát jelentenek a munkaerő számára. Ami csakis a tulajdonosok mérhetetlen pénzéhsége miatt alakult ki. A munkavállalók érdekében kollektív fellépés és gazdasági igazságosság iránti elkötelezettség szükséges. Amúgy vannak felnőtt képzések. Ajánlom hogy próbáld ki, mert akkor nem fogsz ilyen sületlenségeket írni. De elnézem neked, mert így neveltek. Egy kalap alá vesztek mindenkit. Aki fiatal, vagy orosz, arab, zsidó, roma, kínai, migráns stb stb... az már lusta, és tudatlan szerintetek. Tipikus magyar fasiszta szemlélet. Ezért tart itt ez az ország, és ezért lehet még hatalmon a fidesz, mert pont az ilyen gyűlölködő, egy kalap alá veszek mindenki embereket tudja a legjobban megvezetni. Hisz a butaságotok határtalan..A véleményed is ezt tükrözi. Nyugodtan nyomd a sületlenségeidet, mert el sem olvasom már. Olvasok így is elég hülyeséget. De mondom, menj és képezd magad, és láss világot, és senkit ne ítélj el, a kora, vagy nemzeti, vallási hovatartozása miatt. Ennyi butaságot összehordani, mint amit te, én még nekifutásból sem tudnék..Na szevasz..