• Dodo55
    #4
    "ha a visszafejlesztések (SLC-MLC -> TLC-QLC) "

    De legalább az ilyeneket nem viszik el szárazon. Nemrég én is nyúltam bele 4, azaz 4 napot bíró NAND flashekkel és a gyors pusztulásuk kezelésére alkalmatlan controlerrel szerelt SSD-kbe azok után, hogy előtte sok-sok évig ahhoz voltam kényelmesen szokva, hogy átlagos felhasználásra kb. mindegy mit veszel az ismertebb nevűek közül, 3-4 évig biztos nem lesz gond. És bár globális viszonylatban nagyon apró kis hangya vagyok a történetben, de azért innentől szerintem évi párszáz eladást egymagam elvettem azoktól a gyártóktól, akik túltolják a költségcsökkentést és/vagy nem kommunikálják az elvárható korrektséggel a beltartalmat vagy annak modellcikluson belüli változtatását. Ott figyel egy csomó táblázat meg review linkje azóta a céges gépem könyvjelzőiben és pár hét leforgása alatt már vagy 4-5 másik cég szakembereivel kitárgyaltuk, hogy milyen tarthatatlanná vált a helyzet a piacon. Mindez 1, azaz 1 példány miatt, ami elfogathatalan minőségűre sikerült. Tehát remélem mások is hasonlóképp járnak el, miután belenyúlnak egy ilyenbe, mert akkor pár évnél tovább nem fog a gyártóknak módjukban állni ilyen eszetlenül silány szintre süllyedni, különben a csődbe taszítjuk őket.
    Utoljára szerkesztette: Dodo55, 2023.07.29. 11:36:50