• Irasidus
    #20
    Gondolkodom egy ideje, hogy miért nézel ennyire hülyének, de nem jövök rá. Kérdeztem @kvp, hogy mire gondolt amikor azt írta, hogy "relativisztikus idő és tér torzulás okozza"? Te tudni vételed, és bedobtad a "modified gravity", amiben szerinted még nem érték el a hipotézis szintet, és azt, hogy "kompatibilis lenne a mar letezo gravitacios torvenyekkel". Jeleztem, hogy ez pont nem kompatibilitásról szól (a nevében is benne van), és nem hipotézis, hiszen pont az a lényege, hogy módosítja, ami nem csak nevében más, hanem fizikájában is. Az kérdésed meg elképesztően fogalmatlan, hogy a MOND "miért ne tartalmazhatna relativisztikus elemeket"? Mert nem erre találták ki, pont! De sokadszorra sem voltál hajlandó sem megérteni, sem utána olvasni, folyamatosan a hozzászólásaimba kapaszkodva beszélsz, egymásnak ellentmondó dolgokat. Örülök, hogy végre megnyitottad a wikit, de még mindig nem érted miről van szó, és totál zagyvaságokat hordasz össze megint, most már a wikipédát szentírásként magad előtt tartva (de nem értve). Amit meg Sabine Hossenfelder beszél, az meg annyira nem érted, hogy már nekem fáj... Szerintem mindketten lépjük kettőt hátra, és kezdjük az elején, hogy megértsd miről van szó egyáltalán? Mert ez most nem intelligencia vita, hanem szájkarate, nyelevzsonglőrkődés, és abban veled nem kívánok részt venni, mert sokkal értelmesebb vagy annál, hogy szofizmákkal érvelj! Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2022.03.02. 19:50:02