• Vanek úr
    #38
    "a muszájon kívül azt cenzúráznak, amit jónak látnak" - vagy nem. Megvan mindennek a háttere (le is írják, hogy mit és miért csinálnak (miért cenzúráznak valamit) - akinek nem tetszik, meg is támadhatja a bíróságon, hiszen az az USA), csak sokan kihasználják az ellenük fennálló negatív hullámot, és más utakra, vagy stílusosabban medrekbe terelik a vizet. Pl.: a fekete bűnözők is azzal védekeznek, hogy nem azért bántják őket a rendőrök, mert bűnözők, hanem mert feketék; Trump is azt mondja, hogy nem azért cenzúrázzák, amit tesz/tett, hanem mert ő 'másik oldali'. Mint itthon az egyik kisebbség, aki egyből jön azzal, hogy "engem támadnak, mert cigány vagyok", holott csak azért vitték be a rendőrök, mert megölt/kirabolt valakit. És az emberek többsége ezt el is hiszi, és nem is érdekli a másik oldal véleménye/állítása, hiszen az faj-/nem-/politikai oldal-/... gyűlölő, és kész, már hiteltelen, és hazug.
    Kiemelem: nem akarom védeni egyik megacéget sem (sőt, Zuckerberget még én is szívesebben látnám a börtönben azért, amiket tett), de csak azért támadjuk őket, amit ténylegesen tesznek, és ne azért, amit csak hisszük, hogy tesznek (mert valaki azt mondta).