• morguldae
    #8
    Az informatika területe mára brutálisan nagy lett! Töménytelen szerintem értelmetlen keretrendszer mindenféle nyelveken. Ezek is ugye minek, tanuld meg a programozás alapjait és majd megcsinálod magad! Nem kell nekem előre csinálni semmit. Majd én tudom mit akarok, és hogy, Keretrendszerekbe dolgozzál másokkal össze, de minek egyedül is megcsinálható a munkák többsége, amire sok embert akarnak felvenni. Rendszergazdai dolgok, neurális hálók programozása, hálózatok, ipari gépek, robottechnika, rengeteg programozási nyelv. Sorolhatnánk ugye mennyi minden van. Nincs ember aki mindenhez értene már ezen a területen manapság. De egy informatikával 10-20-30 éve foglalkozó emberke, aki átlátja az informatikai dolgokat, követi azok fejlődését, még ha nem is ért éppen ahhoz ami pont kell. Pár nap és beletanul! Fel kéne venni, nem nyavajogni, hogy nincs ember! Olyan elvárásokkal amivel keresel hát persze, hogy nincs! Atomtudóst keresek, 3 nyelvvizsgával, egyetemi informatikus, és rendszergazdai végzettséggel, 10 év gyakorlattal, de valójában takarítani kéne! És akkor nyomassunk fel a netre 200 ezer ilyen hirdetést és mondjuk azt, hogy hiány van nem jelentkeznek az emberek ezekre! Na vajon miért!? Szimpla média manipuláció az egész! Statisztikai hülyítés! Hogy hülyére vegyenek! A sok birka meg elhisz mindent!