• esztyopa
    #67
    *Gumitömítést, seeger gyűrű, és kb. minden a gépészetben használt kötő és tömítőelem szabványos és cserélhető.*

    Ez az elmélet ! Néha úgy tűnik,hogy *szabványtalanítási*részleg működik a gyártóknál.hogy még véletlenül se legyen helyettesíthető a tönkrement filléres vacak.A fejlettebb,ujabb változata ugyanazon készüléknek,a saját -régebbi verziójával sem csereszabatos -semmiben.
    A nyomtatóval gyártható *alakos,spéci* alkatrész legyártása /eltekintve attól,hogy fogalmam sincs,hogy hol foglalkoznak az én 1 db.filléres vacakom legyártásával/ többe kerül,mint az új eszköz/
    Felvilágosítanálak,hogy a tömeggyártás*fogyasztási modellje* ezt - teljesen kiküszöböli ! Egy filléres vacak legyártása nem hoz annyi profitot,mint egy új eszköz megvásárlása.
    A másik probléma,hogy a *kezelési utasítások* NEM javítási tanácsadók ! Jogi rizsával vannak tele,no meg azzal,hogy-vigye szarvízbe,ahol közlik Veled,hogy a gép nem javítható !/Nekik sem buli fillélres vacakok keresgélése,beépítése/
    Ha mégis megtörténik a csoda,akkor a 67e .-Ft-os mosógépeddel nem szórikáznak,hanem*komplett panelt* cserélnek 40/50e.-Ft-ért
    /Ha meg nekiállsz szétszedni - mire rájössz,hogy hogy lehett volna,a készülék jóvátehetetlenül tönkrement.Ez így van kitalálva/
    10 esetből így 1x tudom megjavítani a cuccot,pedig régebben gond nélkül javítottam szinte mindent !
    De lehet,hogy Te hihetetlenül ügyes polihisztor zseni vagy,és véleményedet a reklámokra alapozod !

    Utoljára szerkesztette: esztyopa, 2018.10.24. 19:09:31