• Sequoyah
    #83
    Az a baj, hogy a sertegetesen, es a melled veregetesen -hogy te voltal valami projectben - felul valodi ervet mar nem tudsz felsorakoztatni.
    A legutobbi 3 hozzaszolasodat olvasd mar el legyszi, hogy abban van-e barmilyen allitas a fentieken felul ami a temaba is vag:D

    Kb. egy igaz állítás sincsa kommentedben

    Ertelmes vitapartner ilyenkor idezi az allitas vonatkozo reszet, hogy pontosan mi nem igaz benne, es hogy mi a valosag. Ostoba vitapartner meg csak rafogja hogy "hazugsag", aztan tovabball mindenfele magyarazat nelkul.
    En pontosan leirtam hogy miert hazugsag az, hogy a szelenergia tobb CO2 szennyezest okozna, es referenciakat is adtam ami alatamasztja. Te erre felboritod az asztalt, es szitkozodsz:D
    Ami kulonosen vicces annak a fenyeben, hogy eleve te hoztad fel a szelenergiat, en meg sem emlitettem, mivel sosem gondoltam hogy az energiaproblemat meg lehetne oldani vele...

    Pont igy szoktak viselkedni azok akik egy vitaban alulmaradnak, de a buszkeseguk ezt nem birja elviselni, ezert elkezdenek szitkozodni:) Meg azok is, akik monopolyban veszitenek es kifosztjak oket...