Green Hell - túlélés az Amazonas dzsungelében
  • ntex
    #73
    Mi is belekezdtünk a game-be. A grafika brutális tényleg, ezzel vitatkozni sem lehet, egy játékban sem volt még ilyen részletes és szép a dzsungel. Max grafon azért be tud akadni a gépemen, visszavéve egyel a részletességet viszont fix 60 fps. Ami eleinte idegesített, hogy az egérmozgás input lagos, kikapcsolt V-Sync mellett is. 8 órányi játék után azért már kezdjük kiismerni, sajna a coop multi elég gyérnek tűnik már így ennyi játékidő után is, hogy gyakorlatilag a céltalan sandbox survival játék lehetősége van csak, plusz ha valaki ezzel kezd rögtön és nem a single player kampánnyal ami egyben az oktató mód is, fingja sem lesz arról mit hogyan kéne. Pláne ha nincsenek alapvető túlélési ismeretei sem. Egyszerűen kidob random a dzsungelbe aztán csinálj amit akarsz. Én azért szeretem ha vannak bármilyen célok, feladatok, támpontok, irányvonalak egy játékban. A sztori módot majd azért ki fogom játszani mindenképpen, egyelőre csak annak tutorial jellegű bevezetőjét toltam le hogy legyen valami alapfogalmam a játékról, menükezelésről, mi hogy működik egyáltalán benne. Attól félek hogy ez így hamar unalmassá fog válni multiban. Viszont úgy hallottam lesz sztori mód is coophoz. Majd max kivárjuk azt kis játék után ha beleuntunk, aztán jöhet a csapó kettő :D
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.05.12. 02:09:29