• wraithLord
    #2
    "az akkumulátorhoz pedig igencsak nehezen férhetünk hozzá, vagyis ez utóbbi utólagos cseréje szinte teljesen kizárt."
    Nekem ez már bőven elég, hogy ne vegyek ilyet. Az akksi terhelhetősége kb. másfél év után már észrevehetően romlik, sokkal gyakrabban kell tölteni. Én meg nem szoktam évente cserélgetni a telefonomat, hanem 3-4 évig legalább használom...

    De persze a házi javíthatóság is számít. Múltkor az egyik telefonomnak gond volt az elülső kamerájával, sokszor nem érzékelte a telefon, hogy van neki olyanja. Kontakthibára gyanakodtam, szétszedtem, lehúztam a kamera szalagkábelét a NYÁKról, biztos-ami-biztos alapon befújtam a csatlakozókat kontaktspray-jel, összeraktam, és azóta is működik, ezzel pedig sok időt (és valószínűleg némi pénzt is) megspóroltam, nem kell vinnem/küldözgetnem a telót szervízbe, várni, mire kiderül, hogy mi baja van, javítható-e, mennyibe kerül, utána meg megvárni, amíg visszaér...
    (Jó, mondjuk ez a pár tízezer forintos gagyifonom volt, szóval nem forgott túl sok minden kockán, ha elcseszem, de valószínűleg a szervíz sem tudja jobban szétszedni, mint én leírás meg youtube videók alapján.)