• Tripticon
    #23
    Egyébként furcsa, mert semmi beta opciót nem találtam. Kiváncsi lennék, hogy biztos ugyanarról a rendszerről beszélünk? Egyébként most is épp a Lumia 950-esemet használom, fennakadás nélkül. Hangsúlyozom fennakadás nélkül. Csak tudod érteni kell hozzá :) Egyébként a store-ral nincs bajom, mindent elérek, tökéletesen kiszolgál, a VPS-eimet is simán elérem és tudok rajt dolgozni. A fejlesztés nem egyszerű, de hát nem is andorid, amire minden sufnitunninger összetákol valami szart, és 100 azonos appból próbálod kiválasztani azt, ami stabil, nem bugos, nem vágja haza a telefonod, nem fagyasztja le és még sorolhatnám. Az android tökéletes eszköz azoknak a kisérletező kölyköknek, akik unatkoznak, és nekik mindegy, hogy az app okoz-e kárt vagy sem. A nagyok meg bemutatják, hogy sajnos a fejlesztőik még se olyan nagy koponyák, mert az egyszerű, gondolkodásmentes környezetet szeretik alkalmazni ... bocs, de ezeket még tisztelni sem tudom. Nekem az android maximum a kuponok miatt van, meg azért, mert a linkedin fejlesztőinek az értelmi képességét meghaladta egy összetettebb rendszerre történő fejlesztés.