• takysoft
    #4
    Nem értem a problémákat.
    Láttátok a videót? Ez eszement jól néz ki. Megállítottam a felvételt, lecsekkoltam az egységeket egyesével. Majd összepisáltam magam a gyönyörtől, már elnézést a fogalmazásért.

    24fps... hát ja, azt adom... ellenben érdemes hozzátenni, hogy ez nyáron jelenik meg.

    Meg azt is érdemes hozzátenni, hogy nem új játékként jelenik meg. Ez egy remake. Nem célja, hogy új élményt adjon. Csak a régi élmény szebb köntösben.

    Higgyétek el, a Blizzard nem spórol a munkaórákkal! Mindig olyan quality assurance volt, hogy mire egy játék megjelent, az nagyon össze volt rakva.

    Ennek megfelelően mindegyik játékuk elképesztő siker is lett. Amit meg nem tartottak elég jónak, azt inkább elkaszálták. Függetlenül attól, hogy mennyire is volt készen (warcraft kalandjátk, vagy a starcraft nova pl...)

    A Blizzard neve egyet jelent a minőséggel. Még ha nem is mindig találják el a stílusom (ha RPG, akkor nekem inkább valami stoby-based, mint a Witcher 3, és nem ilyen hack&slash, mint a Diablo...), de alá kell írni, hogy amihez hozzányúlnak, az arannyá változik.

    Nem lesz ez másként a Starcraft Remake-kel sem.
    Akinek nem tetszik, hogy nem 3D, meg 120FPS, annak ott a Starcraft II.