GTR 3
  • unrealnoise
    #35
    Az fasza, ha jobb a PC2, mint amilyennek látszik, vagyis érződik, mert amúgy a program jó, sokat tud. Igazából kár, hogy kicsit túltolták. Túl sokféle tartalom, túl sok járgány, ezek szerint a default setupok is rosszak. Mármint gondolom nem mindnél, de ezek szerint...

    Mondjuk én élveztem volna még így is, (járgányfüggő, melyiket mennyire érzem jól megcsináltnak), csak hát online kicsit halott volt a program, offline meg az AI "gyengesége" miatt élvezhetetlen...

    Kevesebb kellett volna, de profibban. Úgy az AI is jó lehetett volna, nyilván sokkal kevesebb melóból lehetett volna összehozni, valamit, ami jobb, mint ami most van.

    Várom a PC3-at, de igazából az FM8-at is (szvsz komolyítanak azon is, mégha igazi szim nem is lesz, funra, versenyszimulációra talán fasza lesz), de a GTR3-ra vagyok a leginkább kíváncsi.

    A PC3 el tudom képzelni miben lehet, lesz majd erős.
    Az FM8-nál szintén vannak sejtéseim.

    De hogy a GTR3-al mi lesz, miért készült eddig, milyen lesz a konzolos portok minősége (pl meglesz-e a fix 60FPS rajtuk), lesz-e karrier, mennyi pálya, milyen szériák lesznek, mind-mind kérdőjel...

    Amúgy tényleg nem értem, mit húzzák az időt, most is úgye megjelenési dátumról beszéltek említés szintjén, mikor még egy mozgó képkockát sem láttunk a cuccból...