• cylonflatus
    #5
    Én nagyon csipázom, a könyveknek is nagy rajongója vagyok. Bár van egy-két dolog, ami a sorozatban más, ami egyrészt érthető, de van egy-két különbség amivel kevésbé vagyok kibékülve (a potyautas kém sztoriját tök felesleges volt hozzáadni, a Roci csapattagok közti dinamika is hamis, ez utóbbi zavar a legjobban és félek, hogy az eredeti sztorihoz hozzáírnak majd tök felesleges drámázásokat a csapattagok közt, ezt most meg is erősítette az előzetesben a rész, amikor Amos bever Millernek, na ilyen sincs a könyvben, és remélem nem szánnak ezekre sok játékidőt. De többnyire azért jól sikerült feldolgozás, a lényeget elkapták szerintem. Kalapos, maffiózós szerep - gondolom Millerre gondolsz. Nem értem mi a klisés benne, ráadásul egy zsaru és a legjobb castingolás Avasalara mellett. Fazonra is, és alakításra is. Senki nem mondja olyan ábrándosan, hogy "Julie Mao" :) Nálam színészileg egyedül Holden karaktere egy gyenge egy kicsit. Egyetértek az előttem hozzászólóval, a legrosszabbkor szálltál ki, gyakorlatilag pont ott hagytad abba, ahol világossá válik mi történt a Scopulival, mi történt Julieval, az addigi széttördelt eseményt megmutatják egyben. Meg hát a vége, a protomolekula elszabadulása, vao. Valahol olvastam egy kommentet, hogy akkor ez ilyen "űrzombisba" megy majd át. Ja persze, csak figyeljetek... :D De nem baj, legalább meg fognak lepődni.