• alma2
    #1
    Bar a kutya se olvassa itt, aktualitasat is reszben elvesztette, de kikivankozik belolem, mivel csak most lattam az uj star wars filmet. Nagyon messze allok a fanatikusoktol, de a regi reszeket barmennyiszer meg tudnam nezni, ha a szukseg ezt kivanna. Az uj resz mintha a regi reszek felujitott verzioi lennenek osszegyurva, egy rokabor, amit a jatekok kapcsan is nehezen fogad be a gyomrom, kb javitott texturak, effektek, a film fele egy az egyben mintha a regiekbol lett volna osszeolozva. Total csalodas.
    Viszont amikor a cikkben szereplo film elso reszet neztem anno, egy-ket jelenetet, szereplot leszamitva, azt mondtam volna na ennek kellett volna lennie az uj star warsnak (eltekintve a nyilvanvalo kulonbsegektol, tortenet karakterek stb) es most is ezt gondolom.
    Ami meg fura, asszony nem szereti a sw filmeket, azt mondta egyszer nezte vegig, de soha tobbet, na az uj reszt megnezve vele, sosem latott unalom ult ki az arcan, pedig o aztan meg a walking dead-en is leragja a kormet, ami igazan hihetetlen szamomra, illetve a galaxis orzoit is elvezte.

    Ja es han solo fia, az a lofeju srac, annyira illuzio rombolo feje volt, han helyeben csinaltatnek egy apasagi teszteet, mert leila es az o kulseje, kiallasa utan, egy igazi torszulottett sikerult osszehozniuk. Bar, ahogy most utana olvastam tobb embernek bejott ez az emberke, oket egyszeruen csak nem mertem :)
    Ami meg vicces volt, amikor en is unok egy filmet, akkor segit, ha csinos foszereplo holgyek vannak benne, na asszony meg ilyet sem mondott film nezese kozben, hogy legalabb a neger foszereplo srac, a vadaszpilota, netan han solo fia lenne egy picit is jokepubb, mert ettol a felhozataltolhamar zardaba menne :)
    Ami szerintem teljesen jogos eszrevetel.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.03.30. 22:55:07