• Venom T
    #10
    Már meg ne haragudj én nem sértegetni szeretnélek, de netto baromság amit írsz.
    Még hogy a nőket nem érdekli és nem izgatja fel egy meztelen férfi látványa, aki néz is ki valahogy?
    Nem tudom, hogy még nem voltál nővel, vagy csak olyan kevéssel és tapasztalatlannal/ visszafogottal akire ez igaz lehet (bár ezt se tudom elképzelni, inkább azt, hogy hazudik neked mikor ilyeneket mond) de az igazság pont az ellentéte.
    A mai romlott tinikurv@k körében ez fokozottan igaz. Az elsők közt amit megnéznek a pasin az arca és a szeme meg az alkata után a segge.
    A mostani generációt meg már sikerült olyannyira kinevelni és elkuvítani a nők közül, hogy egynémelyik rosszabb mint egy Pasi.
    Ezeket látom mostanság.
    A másig ág, meg a szexuálisan beérett nő. Na, őt sem kell félteni. Már érettebb mint az előző csitrik, de ugyan úgy megnézi a Pasit, ugyanúgy hat rá az evolúciós késztetés a felületes szexuális vonzalom.
    Vagy legalábbis engem eddig ilyen nőkkel hozott össze a sors, nem tudom.
    De az biztos, hogy régen mondogatták: "A nők nem gondolnak a szexre" "A nők nem finganak" meg hogy a legtöbb nem adja magát oda egy éjszakára.
    Ehhez képes a kurvák világkorát éljük, és ebben persze nagy szerepe van a férfiaknak.
    Van akinek jó ez így, van akinek nem, de hogy a nőket hidegen hagyná egy jó pasi meztelen látványa testközelből, az baromság.
    Ha nézel ki valahogy, akkor meztelenül csak még inkább fokozod a nőknél a hatást.
    Nálunk is így működik, Pasiknál.