• calmar
    #2
    Na, újabb gumicsont, csak hogy legyen mit rágni? Kedves aggódók! Higgyétek el, nem azért vettem egy QADROCOPTERt (!) hogy akár kit is megfigyeljek vele. Láttatok ti már felvételt egyáltalán amit ilyen kis géppel készítettek??? Az enyémen GoPro Hero 3-van, és higgyétek el, már 20 méter magasan nem ismered fel az embert rajta! Szerintem aki ilyennel repked, nem az emberek követése meg megfigyelése lesz a célja, mert akkor olyan közel kéne repülni, hogy azonnal kiszúrja még egy nagyot halló is. Arról nem beszélve, hogy oké hogy a rögzített kameráknál van figyelmeztető tábla, de kérdem én, pl Budapesten hogyan tudnék akár két utcát is közlekedni úgy hogy ne vegyenek fel legalább ötvenszer? Ha ezt én nem szeretném, akkor mindenkit pereljek be? Meg sem tehetném. Nem kéne ezt így túllihegni. Azt aláírom hogy valami vizsga lehetne hozzá, de azért ne pilóta vizsga könyörgöm... Szerintem akinek van ilyenje, és normális, az amúgy is úgy vigyáz rá mint a szemére, mert nem szeretné összetörni. Aki pedig ilyet lát, az ne azonnal azt gondolja hogy őt akarja felvenni...
    Utoljára szerkesztette: calmar, 2015.02.05. 20:03:37