• SirBubu
    #9
    hát nekem mint SW-fannak nyilván az ST más nem nagyon lehet, mint.... (dobpergés)... nem jó, de a legelső mozifilm pont tetszett. (mondjuk utána a többi se, egészen a legutóbbiig. az a kémes, az szerintem egész fordulatos volt***. az előző, amiben Spocok -- vagy hogy a fenébe kell írni a nevét -- összevissza időutazgat, meg saját magával meg a szüleivel találkozgat vagy mit csinál, finoman szólva sem dobott fel)

    még az az őskori, TJHookerrel a főszerepben. mondjuk nem is miatta tetszett, meg az ST-hóbelevancok miatt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mármint ha ez az a rész, amiben jön valami hülye nagy űrfelhő a Föld felé, ami mindent elpusztít, és csak jön, csak jön... aztán a végén kiderül, hogy megtalálta azt az űrszondát, amit az okosok a valóságban is kiküldtek a Naprendszerből, rajta valami platinalemezzel, azon meg a Föld hollétével. na, ezen elgondolkodtam: de most mi van, ha valami értelmes és max. félig barátságos civilizáció tényleg megtalálja azt a szaros szondát? tényleg nem volt jobb dolguk ezeknek a barmoknak, mint hogy kiküldjék? egyébként ha már az egész emberiség nevében tették, legalább végezhettek volna közvéleménykutatást vagy valamit


    na ez a rész speciel azért tetszett, mert klasszikus sci-fi vonásokat mutatott nekem, titokzat, végtelen űr, űrhajók (tán némi űrcsata is volt benne), ilyenek

    ***de például itt sem tudom (oké, gugli a barátom, meg amúgy is inkább költői a kérdés), hogy a sztorit JJ találta ki egyáltalán? és úgy részleteibe menőleg, vagy mennyire? mert azért alapvetően a sztorija tetszett

    (szerk.) ú, vazze, konteót szimatolok!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    J.J. --> JarJar. ez semmi jót nem jelenthet viszont

    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2014.12.10. 18:54:26