• Lollerka
    #11
    az osszes olyan komment h x evvel ezelott, ezt h ertitek? most ezt komolyan irjatok v trollkodtok?

    20 eve nagyban kommunista rendszer volt, 20 eve nem tudom hanyatoknak volt telefonja, nem mobiltelefon, rendes telefon, hany embernek volt gazfutese?

    20 eve 5,5 milliard lakosa volt a foldnek, msot 7nel tartunk

    bocsi h etetem a trollokat, de elmaradtatok az idoben v mi? 20 ev alatt marhasokminden valtozott, majd pont a VR sisak ne valtozott volna?

    a fejfajasrol annyit, hog persze h megfajdul a fejed ha olyan dologba nezel amihez nicsn hozzaszokva, de kb minden szemuveget viselo ember feje megfajdulhat ha elkezd szemuveget hordani, pedig jobban lat tole, a 3Ds filmeknel is megfajdult a fejed, fajni fog mig megszokod, aztan nem

    igazabol nagy pofoncsapas az osszes adakozonak aki kickstartet fizetett nekik, mert egy bizonyos szinten kihasznaltak oket, foleg, hogy egy olyan vallalatnak adtak el, akik nem nagyon hozhatok osszefuggesbe egy ilyen headsettel+ sajat penzbol is kifejleszthettek volna ugyan ezt, meg valljuk be, az FB tuti reklamozni fog vlmit, azt a sok dodot vissza kell vlmin hozni

    es igen, szrintem jogos a folhaborodas a kickstartereseknek mert segitettek vlkin, aki csak egy ugrolecnek hasznalta oket, masik oldalrol megertem azt is h eladta, kb semmi hasznot nem huzott volna belole, igy viszont meggazdagodott, viszont kis gesztus lett volna ha pl visszafizeti a kickstartert, vagy mindenkit meglep egy oculussal, annyi penzbol marcsak telik neki ra:D