• Andryshun
    #13
    simika:

    Én nem alapítok vállalatot, mert nem értek hozzá és nem is érdekel. Nem is erről volt szó. :)
    Orvosláshoz: 50-60 évvel ezelőtt nagyapáink meg (már akik tudtak ilyesmiről) ugyanígy gondolkodhattak a szervátültetésről, vagy más komolyabb műtéti beavatkozásokról. Ó hát lehet megoldják azt, hogy kaphasson valaki másik vesét, vagy szívet, de az tuti, hogy én Kiss Pista 20 éves dolgozó polgár az életben nem élvezhetem majd sosem az említett gyógyászati újításokat. Ehhez képest manapság a teszem azt 72. életévét taposó Kiss Pista lehetséges, hogy 15 éve valaki más veséjével, vagy szívével éli mindennapjait. Nem azt mondom, hogy annak, akinek sok pénze van nincs könnyebb dolga ("Mi az hogy, nagyon is!!"), de így kijelenteni 30-50 évre előre valamit, sőt, akár úgy, hogy SOHA nem lesz a köznép körében elterjedt, botorság. Örök szövegem a "Soha ne mondd, hogy soha!" . :) És itt persze nem a zimbabwei 13. gyerekként született néger kiskölökre gondoltam... Főként a fejlett világ lakosaira. Bár több száz év távlata már megint más tészta, de ebbe már ne menjünk bele. :)