• Tinman #10
    Pfff...

    - 4 órába 9 órát dolgoztatnak

    - az a kevés fizu ami lenne, iszonyat sokat késik (volt már, hogy HÓNAPOKAT!)

    - ha céges autó elé kifut őz/nyúl/róka és kár van, azt 100%-ban fizetnem kell, akkor is ha éppen dolgozni mentem ki partnercéghez

    - szabadságon KÖTELEZŐ bekapcsolva lennem

    - szabadságon ha meló van, KÖTELEZŐ megszakítanom a szabadságom és nekiállni melózni. Jobb esetben táveléréssel, rosszabb esetben be a céges autóba és úgy.

    - céges autót 0%-ban használhatom magán ügyre, már azért is morognak, ha kiugrok vele a városba kaját venni.

    - ebédszünet nincs, ill. akkor van, ha éppen nincs munka, ha van, akkor egyél kekszet meg almát menet/vezetés közbe

    - rendszeresen előfordul, hogy betegszabin/táppénzen is keresnek és akkor is dolgoznom kell (ilyenkor persze távolról)

    - túlóra nincs elszámolva, ritkán lecsúsztathatNÁM, de nem tudom, mert még a szabadságaimat se tudom kivenni


    Jah és szintén IT munka (kereskedelem, szerviz, hálózatok, szerverek, etc.). Itt a karácsony és a megállapodott bérem 1/3-at kaptam eddig meg!

    Tegyétek össze a 2 szép kezeteket és adjatok hálát, mennyire szerencsések vagytok.