QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Gabo
    #3220
    Nekem izélt átvinni a félkész bázisomat a freighter cserekor. Ez eléggé egybe esett a 4.0 update-tel, szóval simán lehet, hogy csak egy olyan bug-ba futottam bele, aminek valahogy ismét sikerült a felszínre bukkannia.
    De egy ideje már semmin sem csodálkozok. Elméletben 1-2 éve volt olyan bug, hogy a freighter ültetvényein nem fejlődtek a növények, ha nem volt az ültetvény mellett üveg falú folyosó. Nálam ez most is jelentkezett. Napokkal korábban elkészültek az ültetvények, bekerültek a növények, tegnap mégsem volt semmi termés. Amint leraktam pár üvegezett folyosót az ültetvényhez, beindult a növények fejlődése. Elméletben az akkori reddit bejegyzések alapján ismert bug volt, amit a "következő" folttal "javítottak"...
    Elméletben azt a hibát is már rég "javították", hogy a finomítókból ne tűnjön el a cucc, ha átmész az Anomaly állomásra. Nekem eltűnt...

    Szóval a fentiek miatt én nem ölnék bele addig túl sok anyagot és időt a bázisba, amíg fennáll a lehetősége, hogy cserélni szeretné valaki a freighter-t.