• kisedi
    #9
    ijofko: Valóban mindössze 2 mm-el szélesebb az LG. Kiváló készüléknek ígérkezik, de: nem érdekel olyan mobil amin nem cserélhető az aksi. Anno a GS-t és a GS3-t is double akksival használtam extra hátlappal. Ha megveszel egy 199 900 Ft-os okostelefont gondolom használni is akarod. Nos gyári aksival olyan kb 11 óra Netet+filmezést bír automatikus fényerőn az S4. És ez jónak számít. Munkára, adminisztrációra, remote-ra használom egy VG1500 keyboard-al, este még egy kis movie és gyakran összejön. Recsegés? Nem tekergettem, de nem ropog ha hátlapot cserélek. Kezeli a lakásban az összes TV-t még a gyereknél a Technikát is.
    A Samsung Apps -on csomó Androidos app INGYEN van ha jól tudom ezt az LG nem nyújtja és sok más olyan feature-t ami arról szól h képernyő tapizás nélkül lapozol, filmet nézel stb. És most nem csak az Air Gestures-ről beszélek, hanem az S-Talkról is. Tudod: felébredsz, "Hi Galaxy play music stb" Biztos a G2 is tud ilyet megérintés nélkül,de egy megszokott kényelmes dologról nehezen váltasz általában. Az is megnyugtató hogy csak S600 van benne, Bizony melegszik! Ahogy más telefonban is. Ugye utána néztél hogy a G2 snapdragon 800-a bőven több hőt disszcipál, mivel a gyártástechnológiája teljesítményorientált szemben a fogyasztás orientált-al. Emiatt jóval több hőt termel mint amennyivel gyorsabb az S600-nál. Nyilván akkor még jobban fogsz panaszkodsz majd melegedésre, ha egyáltalán a kezedbe foghatsz a közeljövőben egyet pár órára. De az S4 LTE2 változata is ezzel a CPU-val jött ki. Szval a 3000mAh aksival az LG 'talán' hoz 11h aktív üzemidőt és ezzel meg is szívtad ha nincs konnektor a közelben mert hívást sem tudsz fogadni. Én csak felpattintok egy másik akksit lobogó hajjal és mosolygok :) Szval +0,2" de akksicsere nélkül ekkora fogyasztás mellett köszönöm de nem. Egyébként NAGYON király hogy a méretkategóriájában Ő nyújtja a legnagyobb kijelzőt, a Galaxy Mega koppintás miatt mindenképpen bejövős lenne. És Tuti az LG eddigi legsikeresebb Telója lehet a G2. (Fúj 'Optimuuus' márkanév) :)