train_fever_banners6z8g.jpg
Urban Games: Train Fever
  • Vándorr
    #130
    Kaptam meghívót Bétába. 3órát játszottam vele, de meggyűlt vele a gondom rendesen.
    Alig van infó, ha elakadsz, sok idő elmegy, mire rájössz a játékmechanikára. Oké, TTDn nőttem fel, no problem.
    Vágány építésnél akármekkora szakaszt lerakhatsz, de ha utána rájössz, hogy elrontottad,
    az egészet le kell bontani, nem lehet kis részt visszavonni. Tereprendezés nincs utólag, a sín lerakásnál elvégzi, de ha vissza bontod a sínt, úgymarad a terep. Út/folyó keresztezésénél sokszor akadályba ütközik a sín lerakás. Pláne domboldalban lévő vasútállomás szokott gondot okozni. Aprópó vasútállomás. Ahogy írtátok, úthoz igazodik, így aztán nem lehet forgatni.. Ha nem úthoz építed, akkor egy pozicióban teheted le. Tehát először le kell rakni a két végállomást, és közés húzol be sínt ( sínhez nem mágneseződik az állomás). Egyféle lámpa van, de lehet vele egyirányusítani ha sínpárod van. Kezelőfelület minimális. Pár feature még le van tiltva. (ami látszik, hogy ezek a statisztika/management részéhez kapcsolódnak majd). Viszont szép és hangulatos játék. Nagyon könnyű csődbe menni az elején :)
    Ezek a tapasztalataim. Biztos van olyan leírt dolog, amire van megoldás, csak nem jöttem rá.
    Egyébként streamelem a napokban. Akit érdekel: http://www.twitch.tv/ryan626hu

    Legközelebb megpróbálok személyszállítással nyitni, és utána rámenni a teherfuvarozásra.
    Utoljára szerkesztette: Vándorr, 2014.08.18. 18:31:42