• Anubys
    #15
    Én az "átverve éreztem magam" elkerülése végett mindent letöltök vásárlás előtt. Szintén jobban szeretem a fizikai médiát, de csak akkor, ha előtte kitudom próbálni rendesen. Erre pedig csak a warez jó, a félperces sample-k vagy játékok esetén a demók nem. Arról nem is beszélve, hogy sok kedvencemet úgy ismertem meg, hogy érdekes volt az albumcím, lehúztam, megtetszett, megvettem. Most tartok kb 500 ereseti CD-nél, ha nem lehetett volna letölteni, szerintem az 50-et sem érné el a kollekcióm.

    Ami a digitális terjesztést illeti, sajnos eléggé elszállt árak vannak még mindig. Pc-n nem játszom, de pl a kétéves Mortal Kombat még mindig10k xbox live-on + a DLC katakterek még kb. 3, míg a Komplet Edition (amin rajta vanden DLC) 5990 a boltban. Persze, vannak akciók, vettem én is 300-ért olyan játékot, amit nem vennék meg teljes áron, csak azért, hogy két órát bohockodjak velük, de szerintem egyik módszer sem alternatívája a másiknak. Kell digitálid tetjesztés is meg fizikai is, természetesen normális és arányos árakon