• csimmasz
    #10
    A bigngben egyetértünk.
    A kartellezésben teljesen jogosnak tartom a kifogásodat.
    Itt 8€/hó kapok 120 percet 120 sms-t és korlátlan netet ami talán 3 giga/hó utánna lassítják be.
    MO ha vagyok 3000 forintért pár napot ha beszélek net nélkül. :(

    Szerintem meg rossz, pont emiatt tudja az egész et a kezében tartani, ha lenne alternativa az Apple -n kívül akkor sokkal másabb árpolitika valamint szolgáltatás minőség lenne.

    A linuxot inkább hagyjuk, szakértő segitsége nélkül nem egybites usereknek való.

    Az xp jó volt de már a koporsóban a helye, öreg tólhaladta a technika.
    A vista azért van mert céges és oda nem cserélgetem a bejáratott oprendszereket, kipróbáltam a win8 at és ugy döntöttem nem éri meg lecserélni még ingyen sem, amógy én anyira nem vagyok elégedetlen a Vistával, nyilván a win7 jobban tetszik meg jobb is de elvagyok a vistával is.

    A mobil szegmens meg nem igaz hogy most szált be, nagyon régóta jelen vanmnak a windowsok mobil eszközökön, win CE, pl.

    Inkább nagyon visszaestek és az új mehgoldásukhoz valami 1 milliárdot kellett kifizetniük egy Nokiának, hogy egyáltalán érezhető menyiséget el tudjanak adni.

    Az apple halálát miért kívánnám?

    Nem vagyok köteles használni, de a win olyan szinten beágyazódott az informatika testébe, hogy szinte megkerülhetetlen.
    Bár a moslék pereskedései miatt nem siratnám ha egyszer rosszul menne a sora.

    Cégek jönnek mennek, sokkal innovativabbak a kissebb cégek amiket aztán ezek a mamutok bekebeleznek és el is van intézve a sorsuk.

    Szóval én nem bánom ha ezek az óriások veszítenek a befolyásukból, mivel azzal sosem nekünk kedveznek hanem a részvényeseknek.