• adampierson
    #21
    Még egy kis SPOILER! Amúgy szerintem a filmben szereplő bolygók vagy mik, nem meghívók, hanem inkább termék-védjegy, vagy termék azonosítók. De tudjuk milyen az ember, talál valamit a múltból, és előszerettél dönti el, hogy mi az, letojva annak az esélyét, hogy esetleg tévedhet. És hát tudjuk, hogy a Xenomorphok egy komoly biológiai fegyver. Na most, ha én életet teremtek egy bolygón, aztán, miután komoly harcot vívtam a saját biofegyveremmel, minek következtében kénytelen vagyok hibernálni magam, míg (remélhetőleg) egy fajtársam ki nem segít szorult helyzetemből, igencsak meg lennék lepve, ha az általam létrehozott,faj egyedei, egy másik nem a saját, hanem az "én" egyik bolygómon keres fel. Ráadásul, úgy, hogy közben akkorát fejlődött, hogy saját életet teremt (Robi). Naná, hogy megijednék, nem tudnám meddig fejlődtek, milyen veszélyt jelentenek rám, esetleg a fajomra, (Ismerve az emberiséget, jogos a félelme.) és gyorsan megpróbálnám korrigálni a véletlent. Ha így nézzük, máris sokkal kevesebb kérdés marad nyitva. :) Sorry a duplázásért.