• halgatyó
    #3
    Ez az egész egy nagy átverés! Valakinek nagyon kellenek mások személyes adatai, semmi másra nem jó az ilyen "intelligens otthon" hanta.
    Mára megnevezés is gyanús. Megszokhattuk, hogyha minél szemetebb dolgot akarnak lenyomni a torkunkon, annál szebben hangzó nevet adnak neki. Hadd homályosodjon a birkák szeme a csodálattól, miközben a nyakukon szorul a hurok

    Az egyes készülékek fogyasztásának a megmérésére semmiféle intelligens meg kitudjahová bekábelezett kémszerkentyűkre sincs szükség!

    Ilyen fogyasztásmérőm nekem is van itthon, 6ezer forintért vettem, és használom is szorgosan. Néhány napig rádugok egy-egy készüléket és mérem a fogyasztását. A meglepő az, hogy a mosógép sokkal kevesebbet fogyaszt mint gondoltam, viszont a számítógép meg jóval többet, sőt többszörösét.
    Ez a kis készülék nincs bekábelezve sehová, és a mérési eredményt sem küldi el semmiféle titkos társaságnak (ha ilyet próbálna, úgy b**nám ki, még a baltát is utánavágnám, hátha eltalálja...de előtte jól megtaposnám )