• Irasidus
    #99
    Egyetértek nincs szó csodálatos alkalmazkodásról. ( - De erről mind nem beszéltem. De ezt írtam is, hogy ne hogy félre értsd. De félre értetted. Köszi.)

    Én arra reagáltam csupán, hogy ez az állításod:"#92 A sugárzásra nem lehet kialakítani ellenálló képességet" - NEM IGAZ. Ami azért érdekes mert később elismered: "#94 Lehet kialakítani ellenállást az erős sugárzásra". Szóval most igen vagy nem? :D

    Erről sem beszéltem: 1. csodálatos alkalmazkodásról
    2. a sugárzás "jótékony hatásáról" (- ez úgy marhaság ahogy van. De ez egy másik történet...)
    3. medveélatkáról
    4. az ellenállásról
    5. sőt Csernobilról magáról sem.

    Őrülök hogy ezzel mind meg lehet cáfolni azt a tényt: hogy igen is evolúció ki tud alakítani egy élőlényben "sugárellenálló képességet". Ennyi.

    (Azt meg félve jegyzem meg, hogy nem írtál arról semmit, hogy mi akadályozza konkrétan pl.: a szarvast a - erős - sugárellenálló képesség kialakulásában - holott ilyennel most rendelkezik / DNS-javítás /. Pedig nagyon kíváncsi vagyok erre konkrét "akadályozó mechanizmusra", vagy bármire. Ehelyett mellébeszélsz. Köszi hogy megtisztelegsz, de tényleg.)