• Voltan
    #311606
    Azért ez nagyon sarkít ám. Az egész akkor érvényes, ha hajlandó vagy a használt piacon vacakolni vevőként eladóként. Én nem vagyok hajlandó. A játékokat alighanem úgysem adnám el, és nem is nézegetnék hirdetéseket játékokra vadászva.

    A matek se jön ki, mert rögtön premier AAA játék árakkal számoltál, szóval két játékra az esetek 90%-ban nem áll meg az 50-60k.
    Rendszeres leárazások vannak PS store-ban is, töredék áron vásárolok ott is. Plusz, mivel nálam a PC az elsődleges platform, a PS5 gyakorlatilag csak az exlkuk miatt van, és a PS4-en is egyetlen lemezes játékom volt, amivel a konzol volt pakkban, a RDR2, egyetlen másik sem.

    Tehát nekem nem éri meg a lemezes verza, még azt a kevés pluszt sem. Ez ennyi.

    Az én szempontomból egyetlen dolog szólna a lemezes mellett, valszeg jobb áron lehetne majd eladni a lemezes konzolt, mint a digit, de ez pillanatnyilag egyáltalán nem fontos szempont, és amúgy sem beszélünk hatalmas összegről, főleg, hogy MSRP-n sikerült megcsípnem a konzolt anno.