• panther112
    #75
    BC-ben is volt 3 pve build, csak az emberek nem használták:). Az arcane buildek totál azonos dps-t vittek be, mint a fire build azonos mps mellett, csak a bonus dmg függvényében más, és más kevert AB-AM rotációkat kellett használni egészen 1370-es bonus dmg-ig, amikortól tiszta AM spam-re volt szükség. Ez utóbbi egyszerűbben volt használható, mint a fire build, hiszen nem kellett debuffot építeni. A 40-0-21 build pedig jobb dps-t vitt be mindnél, és kevesebb volt az mps-e is.

    Ennke ellenére a raiding community szinte kizárólag a fire buildet használta, pedig volt nála egy jobb build is, ill. egy vele teljesen azonos. Szerintem most sem lesz másként. Egyszerűen ilyenek az emberek, felmennek egy weblapra, és megnézik, mi a "tuti". Ahhoz lusták, avgy hülyék, hogy felírjanak egyenleteket, amiből kiszámolják az adott build tulajdonságait. Amikor felfedeztem, hogy az arc build gyakorlatilag azonos a fire-el eredményesség szempontjából, alig akartam hinni a szememnek, mert egész bc alatt nem láttam 1 arcane raid mage-et sem, a 40-0-21-et azért sok jó játékos használta.