• Ssenkradlive
    #4869
    Nincs itt semmilyen ellenszenv, ez egy szimpla "didinézős" fórum, sem ellened, pláne nem a nők iránt, szeressük őket...XD
    Némi irónia esetleg, -hivhatod gúnynak is ha ennyire érzékeny vagy-,mert addig stimmel is hogy -ezek szerint mindketten- szeretjük a jó alakú nagy mellű csajokat, de akkor mit keresnek;itt ezek a krumpiszsáktestű konyhásnénik ??? Meg mi a tököm ez a sok "Fú, Hű, meg Uhh" reakció rájuk ???

    Nem ízlésről jöttem vitatkozni, csak a hülyebtesz ilyet, mindenki magánügye kinek mi jön be, pl. a teltebb duci nők, akármi, de ezek úgy objektíve még azok se...

    Vicces volt visszatekerve, valaki írta is az egyikre, hogy az Ecserin árulnak ilyenek cigit...XD

    És még az is jól látszik ráadásul, nennyire szét vannak filterezve...XD
    Annak a Tally Berry-nek pl. képenként változik a dereka meg az álla ember, a valóságban lehet vagy háromszor ekkora a tokája, nem győzi "összehúzni" az állát a programmal, az oldalan levő szarul "símitott" komoly hájredőkről már nem is beszélve...XD

    A tetovált szemű ruszki "szépség" meg filter nélkül egy kerekfejű, szélesarcú -igazi tenyeres talpas szláv- szaratovtestű konyhásnéni...XD

    Na most ha ilyenek jönnek be, én elnézést kérek viccen kívül, de ezek -ne haragudj, de full objektíven is- qrva messze vannak a "jó alaktól", de még a jó, de az átlagos nőtől is...

    Ilyeneket egy egykilóméteres körön belül találsz tucatjával, akkor mi a tökömnek kirakni ide ?
    Még azokat a nyomorult retus és filterprogramokat sem tudják normálisan használni...XD

    Ennyi erővel lehet ide AI-generált nőket is bedobálni, annak is több értelme van mert jobban dolgozik a program, láttam visszább olyanra is sikerült itt már nyálat csorgatni, akkor már mindegy, nem ? ;)