• berserk87
    #14
    Én nagyon ritkán szoktam tv-t nézni(szinte soha), de ha mégis nézek, akkor általában az m1-et választom.
    Az m1-en nincs annyi film mint a tv2-őn vagy az rtl klub-on, de azok áltlában igényes jó filmek. Nem adnak reklámokat. És a sorozatok is többé kevésbé jók (Elit alakulat, 24, Gilmore Girls...).
    A tv2 meg az rtl klub annyi igénytelen mocskot próbál megetetni a magyar emberrel, hogy az már szégyen (Rex felügyelő, Kobra 11, Charly majom a családban meg a többi német film és sorozat, és az amerikai filmjeik, melyekben olyan jó színészek játszanak, mint Chuck Norris, Steven Segal, Dolph Lundgren ezt a sort is folytathatnám, meg a többi sorozat: A harc törvénye, Száguldó vipera, bűbájos boszorkák, Elveszett ereklyék fosztogatói, Tequila és Bonetti, Walker...és a barátok közt meg a jóban rosszban)

    Azért van egy-két műsor minden adón amit megnézek pl.:Heti hetes, Showder klub, Doktor House, Esti Showder Fábryval, néha megnézem a híradót az m1-en vagy tv taxit és ennyi.

    Ja és a Mad Men-ről eddig csak jót hallottam úgyhogy adok a sorozatnak egy esélyt.