• Tinman #14
    "Egyébként magyarországon azért inkább pc mint konzol, mert azzal nem lehet villogni, nem lehet leszólni a másikat, hogy az én ps3mam erősebb mint a tiéd.

    Nagyon ritka az a PC-s amelyik elkezd villogni. A sok láma meg leszólja azt aki a gépkonfigját az aláírásába teszi, ez nem villogás, hanem nem kell teleszemetelni xy játék, vagy hw topic oldalait azzal, hogy "nekem így, megy ezen a konfigon... itt és itt fagy, ilyen a konfig... ez meg az nem ok hw szinten, itt a konfigom".
    Tessék már ezt is megérteni.

    Már bocsánat, de mostanában éppen a konzolosok villognak azzal, hogy nekem ilyen full hd tvám van, neked sajna meg csak olyan... na ilyen hszeket tudnék dögivel linkelni.

    "Egyébként pcre mennyibe is kerül egy 3 magos cpu? (hát még egy hét magos?)"
    Jaj ne már... te sem gondolod, komolyan, hogy a Motostorm ott izgatja 100%-on a Cell proci magjait a PS3-ban...
    Ahogy PC-n is ez a helyzet, még a 2 magos tisztességes optimalizáció is fehér holló, hát még at ennél több mag esetében. Crysist érdemes megnézni 4 magon, 2 mag 60-70%-on, a másik kettő meg 20-30-on vagy annyin sem.