• BlackRose
    #6
    Welcome to "1984", nekem nem tetszik ez az egéssz EU ügy, betiltani valamit csak azért mert nem értünk egyet, azt hittem, hogy valaki addig nem hibás míg rá nem bizonyítható, most meg már csak azért mert valaki hacker (ami véletlenül sem azt jelenti, hogy bűnöző), már be van tiltva. Na de mindegy, nézem, hogy milyen hülye emberek vezetik az EU-t... pl. behoztak a rendszerbe egy olyan ellemet amely akár az EU megszünéséhez is vezethet (igen ha nem fogadják el az EU alkotmányt a Franciák akkor az is megtörténhet), pedig senki sem erőszakolta rá a vezetőkre, hogy egy olyan dolgot akarjanak elfogadtatni a néppel amit a nép nem akar elfogadni, én ezt egyenessen tapasztalat és bölcsesség hiánynak nevezem, az ilyenfajta 1984-hez vezető politika és lépések meg napról napra minnél tübb dolog betíltása szerintem egy nagyon rossz irány, most a diktátor már nem Hitler vagy Stalin, hanem a különböző bizottságok, és ezért sokkal nehezebb lesz változást hozni ha elmérgesedik a dolog. Ezért szerintem most még időben támogatni kell a pozitív hackereket, mert ők lesznek az utolsó védelem amikor a nagy testvér a fejünk fölé hatalmaskodik.