Far Cry 2
  • Tekken5
    #9014
    sziasztok pupákok! emlékeztek arra a küldetésre, amikor meg kell ölni a királyt és lehúzni a gyűrűt az ujjáról majd a fiának adni? idáig oké... de ennél a küldetésrésznél az oázisban miután lefoglaltam az aranyat és felmászok a létrán egyből meg kell mentenem a haveromat és ezt sehogy sem lehet megcsinálni, hogy életben maradjon :S másodszorra viszem végig! elsőre simán ment minden, mert nem volt ott ez a bug! tehát a haveromat gyógyítani akarom jelez a kék jelzőfüstjével, hogy megsebesült, tele vagyok gyógyinjekciókkal, de mindig a kispisztolyt veszi elő a karakter amikor gyógyítani szeretném hiába nyomok H-t vagy bal egérgombot. tehát azt kell csinálnom, hogy MIELŐTT a haverom megsérülne megöljem az összes APR katonát! :S de ez kb. lehetetlen... szóval csak meg akarom menteni a havert... tudtok valamit tanácsolni? néha pedig engem lő a saját haverom! meg akarom csinálni az összes haverküldetést, de ha meghal, akkor hogyan?

    ja! és még valami! ha meghalok és jön a segítőtárs haverom, akkor tényleg segít is, de miután megölt mindenkit engem is lelő... WTF?