• kHares
    #60
    Nekem megy simán daemon tools-al, bár installálásnál kiírta hogy tegyem be a lemezeket, de később továbblépett.

    Belenéztem, hát annyira nem meggyőző. Kezdve az installal, ahol beállítom neki hova menjen, erre kiírja nincs elég hely a c: meghajtón. Igaz egy másikat adtam meg de sebaj, egészen addig nem installálta föl az i:-re amíg nem csináltam neki helyet a c:-n. Aztán eléggé butítottnak tűnik, ez a nyersanyagkitermelés baromság, az építkezés szintén nem tetszik. Chapter 2-ben menteni akartam mire ő kifagyott. Egyszóval ismét egy Atari játék. Ugyan nem fontos, de ennél azért vannak szebb rts-ek is, kicsit csúnyácska.
    Ami viszont határozottan rossz: ez pont annyira d&d mint bármi más fantasy játék. Semmi nem teszi egyedivé, egy marha nagy hazugság volt így reklámozni. És nagyon zavar hogy az Atari már nem egy igen jónak igérkező játékot elbaszott mert túl korán adták ki vagy csak szimplán hazudtak és nem törődtek az adott fejlesztőkkel. Azért biztos tetszik majd valakinek, de valahogy mostanában mindenre el lehet mondani hogy lehetett volna sokkal jobb is.