Tiger Woods PGA Tour 2004
  • donpedro
    #26
    Sajna úgy tűnik, hogy megint elkövették azt a hibát a fiúk, mint a 2003-ban: nagyon sokba kerülnek a skillek, ellenben borzasztóan kis összegeket lehet nyerni. Ráadásul a golfleckék is egy vagyonba kerülnek. Amateur szinten nem volt vészes, de a pro már elég gáz sztem. 3500$ egy naymvadt golfleckéért, és ez még csak a második szint. Ezzel a tendeciával Master szinten már százezrekbe fog kerülni egy lecke, ami enyhén szólva röhejes. Ráadásul aránytalan a feladatok nehézsége. A stroke, match és ehhez hasonló versenyeken nincs ellenfelem, viszont egy "ki tud a bunkerből legközelebb ütni a lyukhoz" típusú versenyen csak mázlival tudok érmet nyerni. Összességében véve elég uncsi lesz a játék, ha mindig simán nyerek minden versenyt az első két szinten, és sztem azután sem lesz sokkal nehezebb, de ezt már sokan nem fogják kihúzni, és megunják jóval előbb...

    Továbbra is zavar, hogy nem lehet normális tornákon részt venni, nem értem, hogyha ennyi licence-t meg bírtak venni (pályák játékosok, stb.) akkor miért nem bírtak már egy kicsit nagyobb mélységet a játéknak azzal, hogy lenne külön European Tour, esetleg nemzeti versenyek, stb. Figyelembe véve, hogy van random karaktergenerálás, ez sztem simán megoldható lett volna.