IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • VO101Tom
    #91265
    Üdv, teljesen őszinte leszek, fogalmam sincs. Jó ideje nincs már vele nagy gond, csak apróságok, én már rég kiadtam volna így, ahogy most áll. VR beta teszterek repkednek vele különösebb panaszkodás nélkül. Hogy még őszintébb legyek, én nem kötöttem volna össze a VR-t és a 4K textúra packot, truesky-t és speedtree-t sem, főleg mert minden ingyenes, nem arról van szó, hogy egyetlen fizetős csomagba kellene beleférniük. De ebben nem én (nem mi) döntünk.
    A programozók munkáira nem igazán látok rá, a felhőkkel volt legutóbb valami gond, és az új fákkal (ami nem csak új fákat ad majd hozzá, hanem talajon szétszórt egyéb dolgokat is), a kettő közül az új Speedtree volt a nagyobb gond, de nem tudom, hogy mi egyéb van még vele, és mikor lesz végre kiadva.