626
  • jofer
    #465
    Rajta vagyok az ügyön.
  • grebber
    #464
    Írj a supportnak és odaadják. Világszintű probléma kb egy emberről sem olvastam akinek adta volna.

    Mások ilyen leveleket írtak:

    I opened a ticket with Epic, using this wording:

    "I bought Far Cry 5 Gold Edition (Recipt: xxx) on $DATE. The Far Cry 5 Gold Edition includes the Far Cry 5 Season Pass, and the Far Cry 5 Season Pass is supposed to include Far Cry 3, according to its description on the Epic store: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/far-cry-5/season-pass . Furthermore, https://support.ubisoft.com/en-GB/faqs/000035346 explains that the version of Far Cry 3 included in the Far Cry 5 Season Pass should be the Deluxe Edition.
    I did not receive Far Cry 3 on my Epic account. Please can you remedy this?"
  • jofer
    #463
    Vett valaki most FC5 Goldot az Epic Mega Sale-en? "Állítólag" a Season Pass része a FC3 Classic Edition. Ezt olvasom mindenhol. De hol van? Se a Uplay, se az Epic könyvtárban. Feltelepítettem a FC5-öt, a játékon belül se látom. Tanácstalan vagyok.
  • coolpet
    #462
    Na akkor aki tolja a New Dawn-t attól kérdezem:
    Scavenger-t (piros szíves fosztogató) érdemes leölni? Valamiért extrának érzem, de sokszor alig ad valamit.
    Hogy kapok legtöbb etanolt? Van az airdropban és bázishódításkor, undetected lvl1 bázisért 150 jár. Más?
    Érdemes kiszabadítgatnia fogoly kocsiban szállított rabokat? Futni kell utánna sajnos
    Ugyanígy érdemes felrobbantani a tankereket?

    Köszi!
  • grebber
    #461
    Ezeket majd aki tolta megválaszolja. Én minden far cry-t alap fegyokkal toltam sose baszakodtam minek amikor anélkül is lehet ölni :) Csak felesleges időhúzás.
  • coolpet
    #460
    Alapokkal képben vagyok.
    Az FC2-t rongyosra játszottam, FC3-at is vagy 3x, Bloo dragon annyira nem jött be, csak belekóstoltam.
    FC4 primal kimaradt, FC5 végigtolva, de még lesz jópárszor, na és most emgy a ND.

    Kérdés: Mindenhol van olyan secret, ahol előbb lehet megszerezni ütős fegyvereket.
    Én az íjakat bírom nagyon, szóval:
    1. Hol lehet szerezni a bolton kívül compound Bow-ot? Lucky shot eléggé messze van még.
    2. Melyik a jobb és miért: Blood Dragon Bow vagy Lucky Shot ? Lehet ezeket upgradelni?

  • grebber
    #459
    Dolgok, amiket a Far Cry 5 nem árul el neked (Tippek és trükkök)

    Ebben a tesztben is írnak 1-2 dolgot GK Teszt
  • coolpet
    #458
    Nosza, akkor fel is dobok egy két játékmenet kérdést:
    Miért ölik egymást az emberek, amikor mindegyik fehér karikás? Összevesztek a jobbkéz szabályon?
    Mire jók azok a cuccok amiker felszedek és adnak mindenféle alkatrészt? Úgy látom fegyvergyártáshoz crafting parts kell.
    Komoly, hogy csigás íjat csak lvl4 woorkbenchen tudok gyártani addig meg elégedjek meg a hajlított bottal?
    Mire jók a növények?
    A település fejlesztéshez csak etanol jó?

  • coolpet
    #457
    Mindegy, megvéve :)

    A ND-ban kapásból nem tetszik az, hogy földbeállítot autók sokasága szaporítja a táj részleteit.
    Nem volt fantáziája az alkotóknak?
    Tegnap este a prológust nyomtam le, KIM-hez elvittem a lányát.

    Köszi az akciós tippet.
  • grebber
    #456
    Drágább lett volna ott mivel az ubi nem fizette volna ki helyetted azt a 20 eurot amit az epic

    Egyébként uplayen még mindig megy az akció.. 36 euro vs epicen 24.5
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.01. 23:38:22
  • Zsoxx
    #455
    Ha 1 nappal előbb eszedbe jut... free weekend volt, és 75 %-os árengedmény az Ubisoftnál-
  • grebber
    #454
  • coolpet
    #453
    Szuper köszi, megvéve.

    Már csak aztkéne kiderítei hogy kötöm össze
    És minden megvan akkor játszunk egyet :)
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2020.06.01. 21:25:52
  • grebber
    #452
    Uplayt össze kötöd epic fiókkal. Van 10 euros kupon alapból levonja mikor vásárolsz az epicben. Onnantól nem is kell hozzá epic laucher mert uplayen is ott lesznek

    Far Cry 5 Gold 22.49-10=12.49
    ND Deluxe 21.99-10=11.99
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.01. 21:11:04
  • coolpet
    #451
    119 EUR-ért van amit linkeltél :)
    Link
  • coolpet
    #450
    Nem látom.
    És azt hogy regisztrálom be uplay alá?
    Vagy Steam alá?
  • grebber
    #449
    Epic store Far cry 5 gold + ND Deluxe 24 euro
  • coolpet
    #448
    Lehet megveszem Uplay-en a FC ND bundlee-t.
    FC5 Deluxe + FC ND Deluxe 30 Eur

    Tudtok jobb ajánlatról?
  • Savaran
    #447
    nem lrdemes kihagyni mert a végsö lezárása a sztorinak a new dawn végén van
  • coolpet
    #446
    Az alapjáték alatt az FC5-öt érted, és a kieg a New Dawn?

    Olyan szintű mint az FC3 + Blood Dragon? Mert akkor viszont nem biztos hogy bejön.

    Tudtok valami olcsó Bundle-t? A DLC-k milyenek?

  • Savaran
    #445
    Az alapjáték sokkal jobb, de azért érdemes megvenni, mert tulajdonképpen folytatása az alapjátéknak, legalábbis az igaz befejezésének a folytatása.
  • coolpet
    #444
    Sziasztok!

    Meglestem ezt a gamét, még a FC3 volt az utolsó amit megvettem/toltam.

    Egész kellemes cucc kerekedett ki belőle, valószínű megveszem.
    A kérdés, hogy a New Dawn-ot is szeretném kipróbálni, de a t-shop-ban jópár verzió van, és írnak hideget meleget róla.
    Valaki esetleg próbálta valamelyiket ami jó?

    Köszi!
  • JonasSandor
    #443
    Van benne sok ilyen de a repülős a legszívatosabb.
  • Ironman2
    #442
    Na ezen én is meglepődtem hogy beadta ezt az időremenős részt.Eléggé idegesítő.Harmadszorra se sikerült.Nekem ehhez inni kell majd hogy jól célozzak.DDD
  • JonasSandor
    #441
    Ma jól megszenvedtem a repülős küldivel időre 4 óra 30 volt míg kurva nehezen megcsináltam elment vele az egész nap.
  • JonasSandor
    #440
    Kigugliztam terelgetni kellett a cicót.
  • JonasSandor
    #439
    Ezt a küldit nem csinálta meg senki.
  • Montanosz
    #438
    tényleg rengetek végigjátszás van a youtubon, weboldalakon, nézz rá, de ott a kereső is a dorumban, egy adott téma többször is előkerült már
  • Savaran
    #437
    format c:
  • JonasSandor
    #436
    A cuccaim között megláttam a kulcsokat. Amikor a haverom helikopterrel köröz fejem fölött ott mit kell csinálni?,kinyírtam pár katonát azt valami menüt kéne megnyitni, meg még valami.
  • Savaran
    #435
  • JonasSandor
    #434
    A boltba nem láttam hozzá kulcsot és ha nyomom az e-t nem csinált semmit mivel küldetésbe volt ilyen.
    Nem akarok gyorsan végezni vele nem az a tipus vagyok minden zeg zugot megcsinálok.
  • grebber
    #433
    Kulccsal. De basszus ne mi játtszunk már helyetted. Ennyire a végére akarsz érni hogy le se szarod miről szól a game mert nem jössz rá magadtól semmire? Ne válaszolj mert minden topikban te vagy az aki kb a menüben is elakad.
  • JonasSandor
    #432
    Ezeket a zárt kulcsos ládákat hogy lehet kinyitni?
  • JonasSandor
    #431
    Ja értem, ölés nélkül meg nem lehet területet foglalni.
    Más címeknél is csinálja. Doom 2 bizonyos pályáin is 1 fps-re lemegy és azt a pályát iddqd-vel lehet csak több órán keresztül terelgetve megcsinálni. Nagy pályákon és sok ellenfeleknél van.
  • caps lock
    #430
    Az időremenős rész a történet része, ha túl sok borsot törtét Jacob Seed orra alá a területén akkor elrabolnak és ki kell állnod ezt a próbát. Valójában ez nem mást mint agymosás, Jacob drogok és az Only You szám segítségével akar gyilkológéppé alakítani. Ennek majd az egyik befejezésben lesz jelentősége attól függően hogy miként döntesz a játék végén.
  • Savaran
    #429
    Eredeti a játék?
  • JonasSandor
    #428
    Ezek az időnemerős részek micsodák?,eléggé belerondít az élménybe, meg egy küldivel végeztem azt hirtelen átvált másba és azt hiszem mindig hogy game over.
    Mért van az,hogyha megnyomom a startot akkor lefagy az egész gép azt restartot lehet csak nyomni semmire nem reagál?
  • JonasSandor
    #427
    Már megcsináltam kössz a tippet.
  • Savaran
    #426
    Ugyanazzal a problémával küzd mint a videóban a játékos!