367
Nioh
  • Zozo0122 #207
    Én is skipelem egyelőre a Nioh-t, marad most a Fallout4, utána az Elex van tervben, meg ha kijön, akkor az Enderal DLC :)
  • wedge31
    #206
    Nem tudom mennyire vagy képben az AC:O-val de az durván jól sikerült, talán a frencsájz legjobb része lett csak ajánlani tudom.
  • Shep
    #205
    Én egyelőre csak kipróbálni akartam ,hogy milyen, de így már az sem érdekel.
  • Negritis
    #204
    nekem az optimalizációval nincs bajom, szóval a fosporttól azért messze van
    de a control elfogadom h sokaknak nem tetszik
  • wedge31
    #203
    Ez egy ilyen fosport lett, de legalább spóroltam 50 eurot, ha már egyszer nem kell nekik a pénzem.
  • Negritis
    #202
    én kontrollerrel tolom
  • Shep
    #201
    Hát ok, de az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy kontroller nélkül játszhatatlan, vagy tévedek?
  • Negritis
    #200
    koei, továbbra is a Toukident tudom felhozni ott ugyanez volt
  • Shep
    #199
    Hát de az milyen hülye megoldás?
  • Negritis
    #198
    bill van, egér nincs
  • Shep
    #197
    Egér + bill akkor nincs?
  • Negritis
    #196
    nah végre nekitudok esni, az kapásból nem tetszik h fixen van frame rate cap
    30 v 60 te választod ki, a luncher miatt ez sztem problémás mert mindig 0ról kell elindítani majd így minden kis módosítás után

    valamint értékelnék egy olyan 3. opciót h "no cap"
    -
    a no cap áll, de a másik nem mert ingame is lehet egy csomó mindent állígatni

    csak a "resolutiont" nem

    --

    japán hang ps4en se volt?!
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2017.11.07. 18:31:14
  • nxs
    #195
    Lehet,hogy a felső kategóriát megcumiztatták,viszont "budget pc" fronton nagyon jól teljesít. Csak az én megérzésem,de szerintem a portra ráerőszakoltak pár olyan fícsört ami "PC exclusive".

    Nioh PC - GTX 1050 ti + G4560 Benchmark
    1080p render High / Shadows mid / reflections on / AO off
    60 Fps

    Santiago Santiago. Nioh PC GTX 1050ti + G4560

    Tekerjetek bele,kiírásban ott van az éppen használt beállítás.
    Utoljára szerkesztette: nxs, 2017.11.07. 17:44:58
  • Negritis
    #194
    bill elvileg van, de egér nincs
  • ImpStephAug
    #193
    Akkor egér meg billentyűzet tényleg nuku?
  • Negritis
    #192
    nem azt mondom h megoldás vagy sem, hanem h van amit launcherből kell beállítani jelenleg

    legjobb amúgy az egyik review ahol közlik h refund, de ingyen copy :D
  • Zozo0122 #191
    Ezt nevezem megoldásnak...
  • Negritis
    #190
    POSTED: 7 NOVEMBER
    THERE IS A LAUNCHER, I REPEAT THERE IS A LAUNCHER!

    Right click the game in your steam menu and click 'launcher' to change resolution and settings. It's a back-asswards way of doing it but you can change the resolution and other settings that way.
  • Negritis
    #189
    mvg twitteren érdeklődött, a kommentek itt is vegyesek
    de több a pozitív

    sajnos le van tiltva általában a cégnél a steam oldala így csak ritkán jön be, legalább nem kattogok h tolnám :D
  • Negritis
    #188
    hazamegyek és mondom mi a szitu az én gépemen:D
  • Voltan
    #187
    Na, a Steamen már kezdi szétcincálni. Ahogy féltünk, úgy fest, valóban pocsék az optimalizáció.
    "So far badly, Badly optimized. Staggering constantly, no options for keyboard and mouse use. Wont stay open in Fullscreen Mode at all. Damn I was looking forward to this. Hopefully fixed soon.

    Setting to high settings, constant stutter. Need to patch ASAP,

    PC - i7 7700K, EVGA FTW3 1080Ti, 32 GB Corsair Vengeance DDR4 - For those that will say get a better pc. :/"

    "1080TI加1700x 38fps外加卡顿,优化太烂了"

    Ugyanakkor:

    "So far: Great
    Runs Great at high with my gtx 970 and i5.
    Plays Great just as you would expect it to.
    Sounds Great. just awesome sound effects.
    Level designs feel Great so far."

    Szóval valaki hazudik :)
  • Negritis
    #186
    ejj de kur>@ hosszú munkanap lesz
  • Negritis
    #185
    June [author] 11 hours ago
    Game is going actually good for port from Koei Tecmo.
    Yep, this game have settings like ambient occlusion, shadows, dynamic reflections and camera motion blur (lol). And 30 or 60 framecap, of course, no matter what resolution you will choose.
    Mostly 45fps on GTX 960 2GB, cutscenes are locked on 30fps.
  • Negritis
    #184
    "csak" 50€, mondjuk az előzetes infok alapján ez nem annyira meglepő
    de nem lepett volna meg a 60€
  • darkSectorxxx #183
    Ki tudja a nagy unalom télen mit hoz. :)
  • Seth
    #182
    Te már hülyére játszottad,azt ne mond, hogy PC-n is elkezded :D
  • darkSectorxxx #181
    Tököm kivan, ennyit töltögetni minden nap. :D
  • Seth
    #180
    Holnap
  • darkSectorxxx #179
    Ma jelenne meg a játék?
  • Seth
    #178
    Mi az ? Még nem jött ki :D
  • PeeTeR
    #177
  • darkSectorxxx #176
    Ja ezt nem tudtam, és igen a DLC + 3x X óra. :)
  • Seth
    #175
    Azóta már kijött 3 kiegészítő, enyhén megdobva ezt az időt.
    A Strong mód után van még Demon, Nioh, Wise, szóval ennyi tekinthető NG+-nak, azaz NG+4.
  • darkSectorxxx #174
    Nekem a mellékküldetésekkel, amiket erősen idézőjelben érdemes venni, annyira töltelék dolgok, 64 óra volt a játék és a Strong módba beletettem még valamennyit, de azt nem fejeztem még be. :)
    Bár én nem sokat cseszekedtem a fejlesztgetésekkel, csak amit hozott a végigjátszás éppen.
  • Seth
    #173
    100 óra :D
  • Voltan
    #172
    Milyen hosszú a játék amúgy?
  • darkSectorxxx #171
    Azért ledemozhatod, de tartalomban, azt amit egy das nyújt vagy bloodborne, hogy vannak titkos dolgok, küldetések, megszerezhető exclusive cuccok, azt el lehet felejteni.....:)
    Mondjuk ezt nem is értem, hogy gondolták, de persze ettől még jót játszottam vele, amíg tartott a játék.

    A pályák nagy része szinte az első menetben 90-95%-osan felderíthető, az a maradék 1-2 eldugodt terület is zöld manoknak van a játékban.
  • Shep
    #170
    Kösz, megspóroltál nekem egy pár órát.
  • darkSectorxxx #169
    Valóban a térkép nem egybefüggő nagy egész, hanem több kis szekció van, a story csak kicsit több, de az is kimerül nagyrészt szöveges mesélésben.
    Ha a Das nem tetszett tartalmilag, ez sem fog.
    Sőtt a Das-okban mérföldekkel több kontent van, apró kis érdekesség, titkos dolog.
    Itt meg a manók felkutatásán kívül a rengeteg fegyver loot jelenti a tartalmat, semmi más, nem is láttam értelmét többször lenyomni egy helyszínt a mnókat kivéve, vagy farmolni...nem is lehet ki-be lépkedni a pályákról, ha kell loot vagy manó, csak úgy léphetsz ki, megtartva mindent, ha elfutsz a végéig megölve a boss-t.

    NG+ nem is tudom pontosan van-e, lehete gy update miatt lett utólag, de én csak alap menetet tudom és utána megnyílik egy strong változat, ami nehezebb, de ugyanazokon a pályákon mész ugyanúgy végig....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.05. 18:14:58
  • darkSectorxxx #168
    UA.