810
  • Montanosz
    #770
    helo
    most kezdtem a játékot, kérdésem hogy lehet gyors utazni, azt vágom hogy zászlos házikokba de melyik billentyűvel mert nem irja ki?
  • lac coo
    #769
    Nekem eddig bejön ...
  • Kotomicuki
    #768
    Ez így túlságosan meseszerű ahhoz, hogy "igaz" legyen: pont azért fejlesztik a "technikát", hogy az ember fölé kerekedjen és legyőzze azt, erre itt azt próbálják meg eladni, hogy majd pár ember lerombolja azt, amit a világ meghódítására és uralására terveztek...
    Szvsz, most "kicsit" túllőttek a célon - ettől még lehet jó shooter, de beleélni kissé nehezebb lesz magát az egyénnek, mint pl. a Wildlands-ba.
  • Daermon
    #767
    Na na na na na na... na... Tormund azért lenyomná ezt a csírát :D
  • AnuluWork #766
    Ez alapjában egy survival játéknak néz ki. Minden szart túl kell élni, közben jönnek a zsoldosok. Találsz társakat, bizbaszokat, fegyvereket, fejleszted a karit. Nem is tudom hol láttam ilyet?! Ja, de igen. Tomb Raider, csak itt nem Lara Crofttal mész, hanem Thormunddal a GoTból. :)
  • Samurai84
    #765
    Igen volt 3 másik AI Ghost, igaz Sync Shot-on kívül másra nem voltak jók. Egy valamit becsülök az UBIban, hogy rengeteg dolgot betettek ami miatt a community sírt pl. hullák elrejtése, drótvágó, stb. Vannak benne jó ötletek, de társak nélkül ezt egyedül tolni... Vicces lesz.
  • macleody
    #764
    Igen, ott van 3 AI akiknek tudsz adni pár parancsot, meg felszednek ha orra esel.
  • lwb
    #763
    A Wildlands egy 100%-os single játék. Ha nincs coop társad, akkor 3 másik AI partnerrel lehet tolni és teljesen jó is a játék egyedül. Ez az új GR, ez inkább Destiny vagy Division és nem Wildlands.

    Felejtős lesz.
  • grebber
    #762
    Wildlands nincs meg így nem tudom,de mintha ott lettek volna AI társak ha egyedül toltuk? Mert látom sok helyen mindenki sír hogy ebben nem lesznek...
  • Samurai84
    #761
    Nos, én úgy vártam ezt a bejelentést mint a messiást, mert nagyon hiányzik már valami jófajta félig MilSim cucc konzolra de... Engem nem győzött meg, sajnos látszik hogy milyen irányt vett fel az UBI és a széria is. Mintha a Division 2-t néztem volna. Jön 4 hónapra a DLC, még több baromsággal. A wolves gyakorlatilag a Black Tusk, tankokkal, drónokkal meg Destiny 2-re hajazó páncélokkal... Nekem ez a setting nem adja, nagyon nem. Van megint egy zöld sziget, szinte ezt is a Wildlandsből ollózták ki.
    PCs communitynek jön majd a Ready or Not, de mi konzolosok megint meg vagyunk lőve...

  • grebber
    #760
    Itt nézd élőben az új Ghost Recon bemutatóját!
  • JonasSandor
    #759
    Közvetlen folytatása lesz.
  • grebber
    #758
  • JonasSandor
    #757
    Könnyű fokozaton van asszem.
  • Kotomicuki
    #756
    Nem nagyon, ők az UNIDAD!
    Legfeljebb akkor lehet hatékonyan ellenük játszani, ha nincs állandóan újraéledő a bázisukon és így "végig lehet menni rajtuk", hogy ne lássanak hullákat.
    Ha riadóztattak, akkor kezdődik a versenyfutás - mindig tudni fogják az utolsó lövésed pozícióját.
    Egy idő után elcsitulnak, de addig rejtve kell maradni előlük.

    Akkor a legkellemetlenebbek, ha az út mentén tűnnek föl, mert ilyenkor már szólnak is bele a rádiójukba és kezdődik a soha véget nem érő buli.
    Ez ellen csak a gránátvetős gépkarabélyokkal és a HTI-kkal lehet védekezni: ezek egy lövéssel kiszedhetik a járművet és így idejében megszűnhet a veszélyforrás, már ha, idejében fel is voltak derítve -> az út mentén ÁLLANDÓAN figyelni kell az UNIDAD-re.

    A felkelők sem biztos, hogy tudnak segíteni, mert őket nagyon hamar bedarálják - ennek ellenére is hasznosak, mert addig is megosztják a tűzerejüket.
    Ha tudod, hogy jönni fognak, akkor aknák az útra, C4 az útvonaluk mellé, aztán a HTI/géppuska/gránátvető mögül bevárni őket.

    Ha nagyon nem akarsz velük találkozni, akkor érdemes a 30., vagy legkésőbb a tier one 36. szintjén megállni, mert ezután, mintha dézsából öntenék őket...

    Esetleg annyi, hogy visszaveszed a nehézséget legkönnyebbre és úgy oldod meg az UNIDAD-os feladatot - a vége/kiértékelés előtt még idejében kapcsolj vissza az eredeti nehézségre, hogy a jutalmat azért megkaphasd.
  • JonasSandor
    #755
    Ezek a lilás örökké utánpótlásos ellenfelek az agyamra mennek, szinte lehetetlen küldit kell megcsinálni közbe. Rohadt idegesítőek. Nem lehet valamit ellenük csinálni, hogy könnyebb legyen?, most is 4 óra körüli volt 3 küldi.
  • JonasSandor
    #754
    Úha azta, hát igen elég idegesítő, hogy végtelen számban jönnek a lila színnel jelölt ellenfelek.
  • Kotomicuki
    #753
    Hát, a skill-pontokhoz alapanyag kell, azt meg vagy a ládákból/hordókból csipegeted föl - ez a 15.-20. szinttől egyre nevetségesebb tétel lesz - , vagy a 3 járművet fosztogatod, több XP-ért és alapanyagért. Ha elfogynak a repülők és helikopterek, akkor meg már csak a kamionok maradnak, amiből alapanyagot lehet szerezni, értelmes tételben.
    Ha eléred a 30. szintet, akkor át lehet váltani tier one-ra, amiben van még 50 szint (itt visszafelé megy a számolás).
    Ebben egyre erősödnek az ellenfelek és lépsz fölfele a nehézségi szinteken, de ezt nem kötelező elfogadni, meg lehet állni -> minden szintet külön-külön kell elfogadni, különben megállsz és elveszik az ezután szerzett XP-d - erre különösen harc közben kell majd odafigyelni, nehogy emiatt lemaradj pl. a küldetésvégi, zsírosabb XP-falatról - , de a szint szorzói az alapanyagra és XP-re megmaradnak.
    Minél előrébb tartasz a tier one-ban, annál több alapanyagot dobnak a lelőhelyek: pl. egy alapjáraton 5k-s konvojért már adhat 10-15k-t is (30.-20. TO szint táján).
    Az egyetlen, amit lehet csinálni tier one-ban az az, hogy a fegyvered sebzését erősíted alapanyagért cserébe.
    Egy fegyveren 30 szintet lehet feljavítani, de ehhez már nagyon sok alapanyag kell -> még ha csak olyan anyag jön is, ami kell, abból is több tucat kamiont ki kell rámolni, hogy elég legyen 1-1 fegyverhez és nagyon nagy arányban nem olyan fog jönni!

    Ha utálod a terminátor ellenfeleket és azt, hogy minden sarkon UNIDAD-ba fuss, akkor javasolt a 36. tier one szinten megállni, ugyanis a játék úgy képzeli el az ellenfelek erősítését, mint ahogy azok a nehézségi szintekben is vannak -> a legkönnyebb fokozaton 5 másodpercet is gondolkozótól és ritka UNIDAD-egységektől, a legnehezebben már a tábor túlvégéből is egyből fejlövést kiosztóig és az egymást taposó UNIDAD-járőrökig terjed a skála, igazán valósághű középút nincs.

    A tier one ki-be kapcsolható, de kikapcsolva visszatérsz az alap 30. szintre és az újra bekapcsolásig elvesznek a szorzók is (az XP teljesen) - viszont így meg lehet oldani egy-egy, tier one-ban már kivitelezhetetlen küldetést is (ha jókor váltasz a vége felé, akkor a küldetés jutalmát már tier one-ban kapod).
  • JonasSandor
    #752
    Akkor azokkal nem is kínlódok velük. Hanyas szint a max?
  • Kotomicuki
    #751
    El fognak fogyni, kivéve a kamionokat: ezek mindig járni fognak a megszokott útvonalukon.
  • JonasSandor
    #750
    Ezek a zöld küldetések végtelenszámúak vagy elfogynak egyszer?
  • JonasSandor
    #749
    Kocsiszállítmányos a durva még. Repülő is van már ami 5000-ret ér.
  • JonasSandor
    #748
    Na köszi a tippet sokat segített eddig mind sikeres lett, az utolsónál a szigetes kurva nagy mákom volt mikor nem tudom hogyan de a vízbe esett a repülő, de sikeresnek ítélte XDXDXD az egészet levideóztam.
  • JonasSandor
    #747
    Akkor azért zuhan le egyből.
  • Kotomicuki
    #746
    A gázt/gyorsítást folyamatosan nyomni kell, csak akkor lehet levenni, ha ereszkedni/megállni szeretnél.
  • lalakov
    #745
    Át lehet állítani.
  • JonasSandor
    #744
    Ja hát próbálkozok vele, csak azt vettem észre hogy ereszkedik vele, és nem emelkedik.
  • Kotomicuki
    #743
    Azt nem tudom, hogy lehet-e változtatni a gombkiosztáson, de a felszállás a legegyszerűbb része a dolgoknak:
    folyamatosan gyorsítasz, majd megemeled az orrát (W, vagy S - ha egyikkel nem, akkor a másikkal: fejből most nem mondanék "biztosat", de nem kell hozzá másik gomb, ezeken kívül) és már emelkedsz is, ha van hozzá elég sebességed.
  • JonasSandor
    #742
    g-vel tartom a levegőben, de a shiftet is nyomva kurva nehéz. Átállítani lehet?
  • JonasSandor
    #741
    Ez komolyan mondom egy faszság nyomom a shiftet az csak előre megy meg hátra a controllal ahogy lemegy a szarról robban is fel a picsába.
  • JonasSandor
    #740
    Ja értem még szerencse.
  • Kotomicuki
    #739
    Tudtommal nincs vízen is landolni képes változat. Vízen a csónakokat lehet csak használni.
    Igen, vannak hozzá "mellékküldetések", amik uú alapanyagot adnak jutalmul, mint a kamionok kifosztása, vagy a helikopterek elorzása.
    De lesz olyan küldetés, amiben kénytelen leszel repülni, ha sikeresen be akarod azt fejezni. Ráadásul a leszállóhely környéke tele van légvédelmi állásokkal -> eddigre illene megtanulni jól "repülni"!

    Gyakorlás nélkül nem fog menni: rá kell majd szánni pár félórát, vagy napot, ha nagyon nem megy!
    A sikertelen "küldetések" után újra lesz ott repülőgép/helikopter egy idő után, csak azután veszi el véglegesen a játék onnan a gépet, ha már sikeresen landoltál vele a célállomáson.
  • JonasSandor
    #738
    Ajjaj ez nehéz dió lesz már látom, vízen tud menni?,küldetések vannak hozzá, és az egyik épp egy kicsi szigetre kéne vinni.
  • Kotomicuki
    #737
    Ja, hogy fent is maradjon: folyamatosan kell a gyorsítást nyomni és lehetőleg vízszintesen tartani a gépet, hogy némi felhajtóerő is keletkezhessen!
  • Kotomicuki
    #736
    Shift - crtl : gyorsít - lassít
    w-a-s-d : megfelelő irányba dönt

    Elsőre nehéznek tűnik, de valójában alig nehezebb, mint a helikoptert vezetni, ha már megszokta az ember - nálam 3 hónap volt ez az idő...
    A gondot az okozhatja, hogy tenyérnyi, minden az útban van "repülőtereken" is le-fel kéne szállni.
    Felszállásnál a gép földön való elmozgatása és egy-két gránát a rombolható akadályoknak, elégséges tud lenni, hogy a felszálláshoz elegendő, tiszta terepet csináljon.
    Leszállásnál viszont gyakran csak a skill-pontokban bízhat az egyén, mert az ütközések, robbanások elkerülhetetlenek.
    A légvédelem szokott még gondot okozni, amit vagy nagy ívben el kell kerülni - ha van rá hely - , vagy - legkésőbb a rakéta becsapódás előtt - takarásba vinni a gépet. Ez is olyan, mint a gép vezetése: ha rájön az egyén - esetleg YT-videók által - a megoldásra, a megfelelő "útvonalra", akkor utána rutinszerűvé válik és mindig sikerülni fog a le-fel szállás.

    Legkönnyebb az AK-12 lelőhelyén lévő géppel való gyakorlás: "csak" fel kell tudni szállni, majd irányba állni, ereszkedni és leszállni, a negyedperces út végén.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2019.03.30. 18:21:05
  • JonasSandor
    #735
    Repülőt hogy lehet vezetni, hogy fent maradjon a levegőbe?
  • JonasSandor
    #734
    Köszi majd átnézem a térképet, ez a teherkocsi ellopása elég gáz volt, tele volt ellenféllel azt lila utánpótlással jöttek mint az oroszok. Rengeteget szenvedtem mire leszállítottam a kocsit.
  • Kotomicuki
    #733
    Upsz, a kelet-nyugat néha fel lett cserélve, de a térkép az nem tévedhet, sorry!
  • Kotomicuki
    #732
    Akkor előbb körül kéne nézni a térkép többi részén is (kicsi, fehér karikák, benne fekete felkiáltójel - ebből kettőt kell "megcsinálni" és mindkétszer a "2-est" nyomni, hogy az adott tartományban az érdekes cuccok lelőhelyei bejelölődjenek), hogy legyen végre egy jó fegyvered!

    Innen dél-nyugatra van egy mocsaras tartomány - caimanes - , onnan jöhet az 556xi (ezért még lőni sem kell, csak belopakodni), majd onnan délre, egy la cruz-i tópartról a hozzávaló 50-es tár, amit 4 UNIDAD-os véd (ami az AK-12-höz is jó, ami meg a előző, farmos küldetéstől nincs messze: uazon az úton van egy reptér, ott, a roncs mellet a bejáratnál van az AK-12 - őrzik vagy 5-6-an), nem nehéz elhozni.
    A V2-es csővég északon van, a coca-ültetvényes tartománytól jobbra, monte puncu déli részén van 2 telephely: az északin van csőszájfék, a délin egy pötty a skill-ekhez.
    A hosszú cső az első tartomány dél-keleti csücskében lesz.
    A markolatok a barvechos-i ezüstbányában, ill. ennek a keleti pereménél, egy vasúti átkelőhelyen vannak.
    Az M203-as gránátvető Remanzo-ban van, de az AK-ra csak akkor lesz, ha pöttyöt raksz rá a fegyverek szekcióban.
    Ocoro dél-nyugati csücskében van a CompM4 2x-es optika, ami ehhez a "közelharchoz" pont megfelel.

    Ezeket összerakva már bőven jó vagy, HA van legalább 2-3 pötty a célzáson (fegyverek, első oszlop, eleje) és a jármű-romboláson (fegyverek, második oszlop, alul)!

    Egy térkép.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2019.03.19. 19:24:17
  • JonasSandor
    #731
    A videós tipp bejött nagyon.