810
  • JonasSandor
    #810
    Ja értem azt hittem megvan.
  • robicarlos6
    #809
    Ott az oldala nézd meg. Nem tudom nekem nincs meg a játék így modokat se nézegettem hozzá
  • JonasSandor
    #808
    Ja kössz kicsit furcsán volt. Más modokat is csináltak a játékhoz?
  • robicarlos6
    #807
    Már amikor linkeltem akkor is elérhető volt. Ha elolvastad volna abban ott a link hozzá
  • JonasSandor
    #806
    Az tök jó, és mikor lesz elérhető?
  • robicarlos6
    #805
    FPS mod...a játék tps nézetből fps nézetben lesz játszható
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.28. 15:19:57
  • JonasSandor
    #804
    Ez milyen mod hozzá?
  • robicarlos6
    #803
    First-Person Mod released for Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  • matrix_w8
    #802
    Bár Tomb Raider kérte a fordítást 2019.10.04 - De azóta van Gépi Magyarítása./ fordítása. Gépi Game Magyarítások csoportban elérhető.
    Utoljára szerkesztette: matrix_w8, 2021.02.15. 12:22:50
  • Alanw
    #801
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-ghost-recon-wildlands-cd-key-compare-prices/
  • JonasSandor
    #800
    Konzolvilágon még mindig 9000 forint.
  • Alanw
    #799
    Mostmár azért olcsobb..
  • JonasSandor
    #798
    Kár mert megérdemelné.
  • grebber
    #797
    Soha! Ami jó game azokhoz nem igen szokott lenni :(

    Pedig valaki átküldhetné ezt is a google translate-en mint a kingdom come-ot!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.04. 07:25:06
  • JonasSandor
    #796
    Lesz magyarítása?
  • AnuluWork #795
    Érdekes. Egy kicsit Tomb Raideres lett a Division. :)
  • grebber
    #794
    Kipróbáltam. Nekem tetszik. Csak a hogyan futás miatt jelentkeztem. A lábléc konfiggal Full HD ULTRA grafikán 39-45fps között fut a játék. A 8GB ram itt már szerintem brutálisan kevés ,mert autokázásoknál elég szépen megakad néha 1-1 másodpercre és droppol az fps 20 körül/alá. Részemről ennyi volt a teszt az Wildlandsből kiindulva ami még nem volt emberi áron kb 6 éven belül úgyse fogom beszerezni ezt sem szóval mire odajutok legalább 3x erősebb gépem lesz. Akinek bejött az Wildlands ez is be fog!
  • Since
    #793
    Nem tudom hogy aktualis e meg de kuldtem privat uzenetet
  • grebber
    #792
    Bent vagyok. Akinek kell invite jelezze.
  • grebber
    #791
    "Holnap kezdetét veszi a Ghost Recon Breakpoint első technikai tesztje, így ha ti is jelentkeztetek rá, akkor feltétlenül nézzetek körül az emailek közt! A kizárólag PC-n futó tesztkör három napon át, egészen július 29-ig fut majd, aki pedig bejutott a szerencsések közé, az három másik barátját is meghívhatja a buliba - mégis csak egy kooperációra kihegyezett címről van szó."

    Aki esetleg bejutott egy meghívót elfogadnék szívesen! (Uplay: Grebber)
  • Kotomicuki
    #790
    Hát, igen, ez egy anyagháború, amibe addig kell tolni a star ship trooper-eket, amíg az ellenfél nem tud többet ellenük küldeni.
    Az ilyen "hangvételű" játékokat stratégiaiként szokták megcsinálni, mert nagyon nem életszerű, hogy a tápláléklánc legalján lévő túléli a háborút az első naptól kezdve - van ilyen is, csak az a határ másik oldalán, hadtáposként, vagy felcserként szolgál.
    Már az életidegen, hogy az ekkora technológiai és mennyiségi fölényben lévő ne tudja kontrollálni ezt a helyzetet és fél napnál tovább kéne húznia a "végleges megoldást".
    Sz'al, a hiteles, életszerű alapfelállás körülbelül olyan, mintha egy 19. századi sorgyalogos életét próbálnák meg bemutatni: ha kitört a háború és akkor már szolgálatban volt, akkor nem valószínű, hogy a békekötést is megélte, ha ennyire folyamatosan a sűrűjében forgolódott - vagy, ha "szerencséje" volt, akkor rokkantként vegetált már addigra...

    Nekem továbbra is beleélhetetlen a játék "lelkivilága", így a felejtős kategóriában marad!
    Mintha Irak próbálná meg legyőzni az USA-t a Sivatagi Viharban: nem lehetetlen, csak 10000x annyi katonára halottra volna ahhoz szüksége...
  • hawkie22
    #789
    Most erre mit mondjon az ember? A videó tök jó lenne, ha nem olyan játszana benne a játékkal, aki az életében nem fogott még TPS-t a kezébe. Kb. olyan érzésem volt az egész videó alatt, hogy a 4 éves fiam jobban nyomná a játékkal, ha beültetném elé. Lassúak, nincs tervezés, löni nem tud, össze-vissza rohangál a karakterrel, lövése nincs, hogy mi merre hány méter és még sorolhatnám.
    Az mondjuk a játék hibája, hogy néhol az MI azért köbuta, pl. 15:47-nél, hát, ha nekem ilyen biztonsági emberem lenne, nem is tudom, mit csinálnék. Ettöl függetlenül nálam várós a játék, elörendelve is lett, a Wildlands-et most vittem ki a napokban, mindkét végét kijátszva. Nekem az nagyon bejött, ezzel is jó pár órát el fogok tölteni, bár nag yvalószínüséggel szólóban, haverok nem nagyon játszanak vele. :)
  • grebber
    #788
    50 perc a Ghost Recon Breakpoint társaságában
  • Danecay
    #787
    Minden aggodalmam szertefoszlott, vásárlást követően összelinkeli az Epic Store-ot az Uplay-el, így már magát a játékot is az Uplay-en keresztül kell letölteni ami így végül teljesértékű Uplay-es játék lesz, mindamellett persze hogy végig az is volt :)
  • Kotomicuki
    #786
    Emlékeim szerint mindet heli'-vel érdemes megcsinálni. Kivéve a nemzeti parkosat: azt az egyet lehet csónakból is.
    Aminek a végpontja egy UNIDAD-bázison van, ott érdemes "visszafelé" elindulni - kiirtod a bázist, majd repülsz a kapcsolókhoz.

    De, azért vannak érdekesek is, amikor a kiindulópontból lelátni a célig és az út fele hegyoldal, sok sziklával, míg a másik fele egy nyílegyenes út a városon keresztül, a végén egy lassítóval.
  • Danecay
    #785
    Ez most hol 14.99€ miközben az Epic Store-on 4.99€? Amúgy Uplay és Steam kompatibilis a multi?
  • Nomad90Hun
    #784
    Én azt imádom, hogy ha nincs közvetlen aszfalt út csatlakozás a célhoz, akkor a GPS elvisz addig ameddig van aszfalt út, aztán hajrá menjé' isten hírével amerre látsz.
    Tegnap haverral pont így jártunk 1 rádiadó átjátszótornyos kapcsolgatós mellékküldivel, hogy 3-a sikerült csak, mert pont 1 Santa Blanca bázis előtt állt meg a GPS, és mit ad isten nekünk ugrottak, persze meghaltunk de arra jó volt, hogy megláttuk hol van a 2-ik átjátszó, 2-ára hiába kocsi meg a leszarom a GPS-t és felrodeozok a hegyoldalon metódus kifutottunk az időből, aztán 3-ára helikoterrel röpködve fele annyi idő alatt megvolt, mint amennyit kaptunk rá.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2019.06.10. 07:36:00
  • Montanosz
    #783
    köszönöm
  • macleody
    #782
    5€
  • Kotomicuki
    #781
    Elméletileg igen.
    Addig megcsinálsz egy-két másikat a közelben - a térképen fel fog tűnni, ha újrakezdhető az a küldetés.
  • Montanosz
    #780
    jaa mert valami zöld ikon volt a térképen és számítógépet kelett aktiválni de nem sikerült 40 másodperc alatt, akkor nem kell visszatöltenem hanem 5-10 percen belül ismét aktiv lesz a küldetés?
  • Kotomicuki
    #779
    A sikertelen küldetésekkor - ha az "történeti" és nem vmely lázadóoldali (utóbbi 5-10 percen belül újra "kész" lesz az elkövetésre) - a közelből indul újra, de ezt is a gép határozza meg: lehet, hogy gyalogolni kell, nem is keveset, mire a kívánt szögből csaphat le ismét a dicső csapat.
    Ehhez nem kell kilépni a játékból, mert egy "meghaltál" ablakkal lezárja a történéseket és azonnal újraindít a közelben.
  • Montanosz
    #778
    sajna gondoltam hogy csak ez van, csak idegesitő a 40 másodperces időlimites küldetésnél hogy nem sikerül pár másodperc híjján és kezdhetem előről utazgatni a helyszínre
  • Kotomicuki
    #777
    Tudtommal nincs kézi mentés, ami a helyszínt is fixálná.
    Az automata - kilépésnél - mindig a legközelebbi lázadó ponthoz rak le: ez lehet pl. egy eldugott, egyszemélyes "helyőrség" is egy lakott településen, nemcsak nagyobb bázis, de erről teljes mértékben a program dönt.
  • Montanosz
    #776
    olyan megoldás a mentésre nincsen hogy ne egy távoli bázisrol kellejen indulni mindig egy küldetésnél? hiűba lépek vissza a menübe hogy elmentse amikor a helyszínen vagyok, mentés visszatöltésekor mindig egy bázisra rak ki
  • hawkie22
    #775
    Én játszottam az Online Technical Test-el, egy haverral, azt kell mondjam, megéri rá várni. Sok minden nem müködött, de amit eddig láttam, az megfogott. Nyilván, mint az alant látható videóból is kitünbik, igazából 3 haverral lesz jó buli nyomni a játékot, de szólóban is megállja a helyét szvsz.
  • grebber
    #774
    E3 2019: Két perc az új Ghost Reconnal

  • Kotomicuki
    #773
    Ha 200 méteres magasság ALATT (100-150m) fölé manőverezel vminek, akkor kiírja, hogy mi is az - ekkor biztos, hogy a térképen már mint felderített célpont fog szerepelni és ha lázadó központ, akkor onnantól célpontja lehet a gyorsutazásoknak.
  • Montanosz
    #772
    ja köszi akkor nem deritettem fel mert tényleg megzavart hogy a térképen meg látom, okok
  • Kotomicuki
    #771
    Üdv a fedélzeten!

    Ha a térképen fel vannak fedezve a lázadó központok, akkor köztük lehet gyorsutazni, ha éppen nem vagy a harc egyik fázisában: nyomva tartod a megfelelő egérgombot a kívánt célponton. A felfedezés leggyorsabb módja a helikopteres felderítés, de ezt érdemes ellenőrizni a térképen, mert van, hogy te már látod a fülkéből, de a térképen mégsem oldja még föl a célpontot.
    Egyéb célpontok között szvsz nem lehet ugrálni.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2019.05.23. 11:49:31