43
  • SirBubu
    #43
    és tessék, nem is vagyok annyira igénytelen, mert például a "Jupiter Ascending" esetében pont úgy vagyok vele, hogy megvárok valami rendes rippet

    ugyanis erről a filmről az állt bennem össze mások véleménye alapján, hogy lényegében egy szar, és csak a látványvilág ér benne valamit. és hát pont ezért meg is várom, amíg lesz belőle normális verzió
  • Zombee
    #42
    Nem tudok eladási adatokat, talán a nagy mozisikerek DVD-n még rentábilisek, de a kimondottan régebbi, meg rétegfilmekre specializálódott kiadók (Ultrafilm, Black Mirror, Navigator) mind bedőltek, a Fantasy Film és az ADS Service próbál túlélni ismert, újabb alkotásokkal, ők szoktak kihozni rétegfilmeket, leporolt klasszikusokat, pl. a Fantasy most is ad majd ki egy régi Charles Bronson filmet.
  • Zombee
    #41
    Azért, mert igénytelenség. Szar hang és kép, még egy jó filmet se lehet élvezni így. Ha már moziba nem mész el rá, legalább legyél igényes, és várd meg a rendes ripet! Egyébként az előzetes, a sztori és pár nézői vélemény, kritika együttes értelmezése után már elég jól el lehet dönteni, akarod-e látni a filmet, és ha mindezek figyelembevételével nézed meg, már nem érhet meglepetés. Kritika, előzetes önmagában nem elég, de ha mindent számba veszel, akkor pont azt kapod, amit vársz.
  • Zombee
    #40
    Sokkal többen, mint gondolnád. Torrenten most nem tudom, mennyien szedik le, mert csak egy hazai trackert használok, ott pedig már tiltott anyag, de régen toronymagasan vezették a letöltési statisztikákat, a film rip/DVD/BD változata mindig alacsonyabb számokat produkált, és nem függött a film minőségétől.
  • Major
    #39
    Egyszer lehet, hogy eljutunk oda, hogy abszolút nem éri meg magyarul kiadni egy filmet korongon, így majd 1-2 év késéssel lehet csak lelopni a magyar hangsávot a tvből. :)
  • Zombee
    #38
    Nem is kell, 2 hét csúszás nem a világ vége.
  • Zombee
    #37
    Az orosz piac még így is hatalmas, bőven megéri nekik, a magyar meg nem. A pénzhajhászást vicces számon kérni egy profitorientált cégen, ami a filmek gyártásából él...
  • Zombee
    #36
    A Galaxis őrzőiből, és ezután a többi Disney filmből azért nem lesz Blu-Ray, mert nem éri meg itthon kiadni, nem veszik annyian. Ezt el is tudom képzelni.
  • SirBubu
    #35
    de azért megnyugtatlak, nem örökké a szarfos halivúdi filmek után kajtatok, mert a YT-on tök jó dokumentumfilm-sorozatok vannak tonnaszámra, pl. a az egyiptomiakról, rómáról, az 1. vagy a 2. világháborúról, Koreáról vagy Vietnamról, a hidegháborúról, a világegyetemről, a hidegháborúról, satöbbi

    ja, meg az ufókról is
  • gothmog
    #34
    ...ami azt illeti, a diznin kívül voltaképp mindenkinek tökmindegy, csúszik-e a premier.
  • gothmog
    #33
    Akik a feliratot gyártják majd, meg a mozis hanggal ugyan, de már "szinkronos" brripeket. Neki jól jön. De nekik pont tökmindegy, hogy két héttel csúszik-e a premier.
  • SirBubu
    #32
    hát például én. mert miért is?

    elmentem moziba a "Fury"-ra, aztán úgy megbántam, hogy moziban néztem meg, mint a kutya, amelyik 12-t kölykezett, mert szerintem akkora szar film

    "A Wall Street farkasai": na erre nem mentem el, de jobb is , mert nekem kegyetlenül nem jött be. a büdös életben többet nem nézem meg, semmilyen minőségben

    "Dumb és Dumber kettyó": fönn volt kamerásban (meg gondolom van is még), elkezdtem nézni, aztán 15-20 percnél rájöttem, hogy ez engem durvára nem érdekel. azóta se fejeztem be, és amikor elkezdtem, az karácsonykor volt

    "Amerikai mesterlövész": ez asszem nem is kamerás verzió volt, hanem valami promo-verzió másolata (szal a képminőség elfogadható volt). ez a film például tetszett. még így is. mármint hogy még angolul se találtam hozzá megfelelő minőségű feliratot, magyarul meg főleg, de a képminőség elég volt, az angoltudásom meg elég volt a film számomra évezhető megnézéséhez

    "A holnap határa": hát ezt bizony durván kamerásban néztem meg, és szar is volt így. de miután megnéztem, már késő volt. azért így is élvezhető volt, főleg, mert tetszett maga a film

    de például:
    - nem néztem meg még mindig a "The Expendables" uccsó részét, mert olyan rossz a véleményem a szériáról, hogy nem pazarlom rá az időt
    - nem bírtam még magam rávenni, hogy végignézzem a Riddick mittudoménmit. elkezdtem, hónapokkal ezelőtt, de úgy befárasztott az a tömény baromság, ami fél órán keresztül zajlott benne (ilyen szar kis állattal ökörködött V.D.), hogy ki is kapcsoltam

    de még sorolhatnám
  • Zero001
    #31
    Végülis, áttételesen a forgalmazó sara (valójában a moziké, nyilván, de velük meg a forgalmazó szerződik), hogy be tud jutni kamera, meg ki felvétel, szal valahol logikus, ha őket bünteti a Dizni.
  • Zero001
    #30
    Azt mondjuk áruljátok már el, hogy ki _fogyasztja_ az ilyen kamerával előállított fos tartalmat? Mert oké, paraszt beül a moziba kamerával, felveszi, aztán feltölti netre.
    DE KI A FASZOM TÖLTI LE?! Ki az, akit nem zavar egy filmnél az az apróság, hogy nézhetetlenül fos minőségű? Komolyan, a nyolcvanas években 50szer megnézett VHS minőséget hozza egy-egy ilyen kamerás fostaliga kép és hangminőség szintjén, plusz ahhoz képest extraként belógó fejekkel, röhögéssel, fingással-böfögéssel.
  • SirBubu
    #29
    már dolgozunk rajta :DD (lásd az aláírásomat)
  • szomferi
    #28
    hát két hét alatt ezt igen kétlem
  • aru
    #27
    Nincsa azzal gond ha nálunk utolsóként kerül moziba. Ez a gyártónak/forgalmazónak gond, mert mire eljut hozzánk addigra más mindenki látta 720p torrntként. :D
  • SirBubu
    #26
    hú vazze, most nézem a cikkhez tartozó képet, ez lehet hogy jobb lesz, mint a Terminátor új része!

    persze ez félig sem biztos. meg miként is lehetne azonos mércét használni egy szuperhősös meg egy terminátoros film között, avagy a villamos hosszabb-e, mint amilyen sárga?
  • Sir Cryalot
    #25
    -addigis lehet a Hídember nézésben jeleskedni :D
  • ostoros
    #24
    Igen de saját polgáraikat nem büntethetik így, mert az kiverné a biztosítékot. Őket csak az FBI lövi fejbe.
  • A1274815
    #23
    Vagy az USA-ban nincs warez. (Nekem nem az a tapasztalatom. Rengetegen torrenteznek az USA-ban.)
  • lammaer
    #22
    Magyarország Jobban teljesít!
  • Netmániás
    #21
    A torrentező/ kamerázó alja-magyarok elintézték ezt is ! :D
  • Frank99
    #20
    én most ezért eret vágok magamon.....

    a marvel fosért rögtön....
  • ostoros
    #19
    Van. Amikor valaki csak azért ír be, hogy reklámozzon valami szart.
  • Nos
    #18
    Tökéletesen igazad van, generálom a forgalmat, konfliktusokat gerjesztek, kattintás számot növelek :) És még csak nem is zavar, hogy így teszek. Attól, hogy a film nem érdekel, még a hír érdekelhet annak számomra bármilyen érdekes aspektusa miatt, és ha valami arra motivál, hogy megjegyzést fűzzek hozzá, meg is teszem.

    Erre való a fórum.

    Hogy ez másnak (pl. a websitenak) egész más okból jó, az engem nem riaszt, sőt :)

    Én nem a filmhez szóltam hozzá, hanem a cikkhez. Te nem a filmhez, és nem a cikkhez szóltál hozzá, hanem egy hozzászóláshoz. Van ennél még lejjebb? :)
  • kalapos01
    #17
    "Ááááá, most tényleg, ez hír? "

    Egy film magyar bemutatójának a dátuma mindig is hír volt. Ez komolyan meglep?

    "Arról nem is beszélve, hogy ezt még véletlenül sem nézném meg."

    A netes lapok az ilyen olvasókat imádják. Nem is érdekli a film, de fogyasztja becsületesen a róla szóló híreket.
  • Elemir
    #16
    nem kurvára mindegy, hogy hány nappal később mehetünk megnézni? De...
    Így is, úgy se megyek előre, majd ráérek pár héttel később, amikor már lesz is hely...
  • kissssss
    #15
    akkor megint marad a torrent.... mert hogy én nem fogok egy másik országba utazni egy filmért az is biztos.
  • M2 #14
    Nem baj, majd aki akarja, megnézi mint eddig: az orosz felvételt. :-)
  • tomboy013
    #13
    Én örülök, hogy csúszik, így legalább megtudom, hogy megéri-e fizetni érte.
  • Nos
    #12
    Ááááá, most tényleg, ez hír? Nem mindegy pár hét ide vagy oda egy film premierjénél???
    Van, hogy direkt várok pár hetet az olyan filmnél, amit nagyon moziban néznék meg, és tényleg kimondottan érdekel, hogy lehetőleg már ne tömegnyomor teremben kelljen ülnöm.
    (Arról nem is beszélve, hogy ezt még véletlenül sem nézném meg. De szerintem egy jó filmnél is tök mindegy.)
    Utoljára szerkesztette: Nos, 2015.03.07. 09:02:48
  • Peppus
    #11
    A kacsamesék folytatására is mióta várok... Ez is a warez miatt van biztos :(
  • kiralysanyi
    #10
    Nem tudom, hogy miért szidjátok itt a Disney-t, ők tökéletesen tisztában vannak vele, hogy akik korábban meg voltak elégedve a kamerás warez "minőségével", azok az elcsúsztatott premierek miatt magukba néznek, és ezentúl bűnbánóan moziba fognak járni. Vezeklésképpen többször is jegyet váltanak egy új filmre. Persze az is lehet, hogy nem változik semmi, és ugyanúgy letöltik a kamerás verziót, csak picit később. ;)
  • lammaer
    #9
    Úristen.. ha naponta csak egy ujjamat rágom le az izgalom miatt hogy ugyan mikor láthatom az új bosszúállókat, akkor a kezemen egy se marad és még egy pár lábujj is rá fog menni...

    Amúgy kb én fél-1 évvel a premier után nézek minden filmet, mert addigra van szinkronos dvdrip :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.03.06. 23:01:17
  • SANTANTICA #8
    szánalom...még csak végig se gondolják....
  • ostoros
    #7
    És még hülyék is. Emlékszem a cikkre ahol cirill betűs volt a magyar felirat...
  • syn7h37ic
    #6
    A dizni egy szarravaló pénzhajhászokból álló bagázs. Az oroszoknál persze mehet ott nincs warez egyáltalán, ott mindenki becsületesen megveszi a vodka mellé a mozijegyet, vagy a bluray kiadást.
  • Narxis
    #5
    Én már évek óta mindent felirattal nézek szóval kurvára nem érint. :D A torrentet és a BrRip-et meg úgyse tudják késleltetni. muhahahaha
  • Asperot
    #4
    Most, hogy büntiben a magyar, késik a warez? :D