283
Ryse:Son of Rome
  • DarkSector
    #202
    Attól függ hogy érted az iróniát.

    Ami tény:
    Ryse, monoton, DE TÉLLEG KIBASZOTT MONOTON harc, és annyi az előnye hogy nagyon szép, és max a történet érdekes tud lenni.
    Kb van 4-5 féle kivégzés a harcban azt ennyi.
  • DaemoonHunter
    #201
    Anélkül, hogy egy percig is játszottam volna vele biztosan állíthatom hogy itt bizony irony bácsi járt vala...
  • DarkSector
    #200
    "megunhatatlan játékmenete van"

    filmszerűség nem tartozik bele, igen azért végigszenvedem hogy lássam a történéseket, ellenben a játékmenet egy nagy kibaszott 0. :D
  • grebber
    #199
    Alapból rövid cucc nem lesz számomra unalmas soha. És mivel a körítés és pazar filmszerű szavam nincs rá.
    Eddig emaitt várom a legjobban hogy legyen új gépem.
  • DarkSector
    #198
    Hogy ez a harc végig élvezetes és nem monoton unalmas egy percig sem? :D
    Nemár, léccike, ez nem te vagy. :D
  • grebber
    #197
    Nem csak szerinte sokan vagyunk vele azonos véleményen!
  • DarkSector
    #196
    Szerinted. :D
  • NiceBoys
    #195
    Egy rövid bemutató, aki még nem játszott volna vele, de szeretne. :)
    Szerintem megunhatatlanul magához láncoló játékmenete van.... :D
  • wesker24
    #194
    Glorious Arena Victory (Solo-ban)

  • DarkSector
    #193
    ehhez kapcsolódóan:

    Haverom egyszer felhív telefonon.

    Mondja ő (1 percet nem játszott vele):
    Te figyelj ebben a Ryse-ban láttam egy vidót a neten hogy a kivégzéseknél magától megcsinálja a mozdulatokat, mekkora fos játék.

    Mondom én (aki már játszott vele):
    Igen bazdmeg végbe megy mert nem a mozdulatokat kell nyomni, hanem azokkal kell együtt müködni, leutánozni, hogy megkapd a hiteket, a kombó szorzóját, hogy ezzel több pontot kapj, és több cuccot tudj venni.
  • grebber
    #192
    Egyedül ezeknél a főcsókáknál nem volt mindegy nem is értem ,hogy csinálta ezt a Crytek.
    Mondjuk nekem ez jól jött mert 1x fps-el nem sok ütemet tudtam fogni annyira akadt.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.14. 20:21:42
  • BoneDragon
    #191
    Az igaz, csak az xp-hez kell a helyes szín, szóval végképp nem értem a problémát mi nehéz van abban a részben. :D
  • grebber
    #190
    Szóval gyakorlatilag ha összevissza nyomkodsz bármit is simán eljutsz idáig csak úgy megsúgom ..... de gondolom ezzel nem mondtam újat.
  • BoneDragon
    #189
    Igazából a kérdésed is fura. Az elején az volt az első, hogy elmagyarázta melyik színnél mit kell nyomni és az a boss kb a játék felénél van, szóval...
  • Mayorpapa
    #188
    és utána rögtön bal? :)
  • BoneDragon
    #187
    Jobb egérgomb....
  • Mayorpapa
    #186
    nem bírom legyőzni a Minotaur Chief-et, amikor "besárgul", milyen gombot kell nyomni (PC-n játszom)? Space-re nem reagál, bal egérgombra se, már sokat szenvedtem vele, segítsetek!
  • DarkSector
    #185
    Úristen.
    Már csak Quantum Break kell PS4-re és elég 1 konzol. :D
  • grebber
    #184
    Sanszos a PS4 -es verzió is

    Alapból multiplatformként kellett volna kiadniuk és akkor biztos lett volna jóféle bevétel.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.14. 19:49:02
  • DarkSector
    #183
    Fehér tanga is ott van. :D
  • Shep
    #182
    Ú hát ez a játék nagyon rendben van. Könnyen kezelhető élvezetes harc, a kivégzések is brutálisak és nincs agyonbonyolítva. Átvezetők is rendben vannak. Crytek megint hozta amit kell!
  • Shep
    #181
    Na ha a skálázást 90%-ra veszem egyből 30 fps-em van, és csak hajszálnyit romlik a képminőség.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.10.14. 00:02:30
  • DarkSector
    #180
    Most fényképeztem!!! :D

  • Shep
    #179
    Hülye vagy már megint!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.10.13. 22:51:26
  • DarkSector
    #178
    sweetfx? :)
  • Shep
    #177
    Hát ezt jól elszarták, tök 8 mit állítok, mindig ugyanannyira kevés az fps-em. Crysis 3 tök jól futott, ez meg ...
  • grebber
    #176
    Csapdákat? Erdőbe találkoztam csak velük amik a föld alól jönnek ki ilyen tüskés szarságok de csak szimplán a Space-t kell nyomni semmi mást.
  • Béluska74
    #175
    Sziasztok! Valaki magyarázza el nekem,de úgy mintha egy elme roggyant öszvér lennék,hogy a csapdákat hogy a jóbüdösp***ába lehet elkerülni,kiiktatni vagy akármi. Azt vágom,hogy mikor a közelébe érek akkor indul egy QTE,de hogy nem tudom megcsinálni az is biztos. Bennem van a hiba mert egyszer sikerült nem tudom hogyan,de azóta nem.
  • hawkie22
    #174
    Nekem a multi része jobban bejött, mint a single. Igaz, még nagyon a single elején járok és a multiba is csak 3 órán van, de a multit nagyon élvezem. Ha még egy jó partnert is találsz magad mellé, aki tud is játszani, akkor külön öröm. :D Eddig rank2-n vagyok, egy Tier1es Gold booster packot nyitottam meg egy Coppert. Tetszik egyelöre nagyon.
  • DarkSector
    #173
    Nagyon szépen köszönöm, nem láttam hirtelen hogy összefüggés van a 2 hsz közt. :D


    Én ilyenkor rányomok hogy: "VÁLASZ", a saját hsz-nál.... :)
  • BoneDragon
    #172
    Mivel a supersamplingról magyaráztam előtte, gondoltam megszerkesztem a kommentem csak neked, hogy értsd. :D
    Szóval ez a kis javítás ~40fps minusz
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.10.12. 20:00:12
  • DarkSector
    #171
    Jah utólag szerk. :D
  • grebber
    #170
    Supersamplinget ,te nem olvasol baszod?
  • DarkSector
    #169
    Mármint mit kapcsoltál be?
  • BoneDragon
    #168
    Na csináltam összehasonlító képet. A második képen látszik, hogy bekapcsolva minimálisan élesebbek a textúrák, de nem sokkal.
    Szerk.: Supersampling off/on.


    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.10.12. 19:57:33
  • BoneDragon
    #167
    Kár volt megkérdeznem.. ehhe..
  • DarkSector
    #166
    Szerintem az Infamous látványban és a karakter animációban messze elkeni a mai játékok száját.
    Ott olyan laza a karakter hogy majd szétesik.
  • BoneDragon
    #165
    Melyik játék az ami brutálisabb ennél is? :D
  • DarkSector
    #164
    Mi melyik? :)
  • BoneDragon
    #163
    Melyik?

    Azért összehasonlító képeken megnézném milyen supersamplingal és anélkül. Nekem 17-22fps között ugrált bekapcsolva.