283
Ryse:Son of Rome
  • Jim Morrison
    #283
  • hunbalee
    #282
    Úgy tűnik, tényleg készül a Ryse: Son of Rome folytatása, ráadásul nem csak Xboxra
  • Jim Morrison
    #281
    en elozo hsz t amikor irtam talaam par jatekost, meg a steam forumon is folyamatosan keresgeltek. szerintem erdemes kiprolalni, varni par percet, esetleg ismerosnek jellni par embert aki keresett tarsat multihoz.
  • hawkie22
    #280
    Mennyien játszanak még a játékkal multiban? Megint elövettem, mert anno nem vittem végig, jelenleg ott tartok, hogy elfogtam Oswald királyt meg a lányát és most északra küldtek Commodust megkeresni. Viszont a sztori mellett multizni is szeretnék, de ha alig van játékos, akkor inkább hanyagolom.
  • Jim Morrison
    #279
    Nem akar valaki multizni? Ma ki akartam próbálni és találtam is partnert, pont a final küldinél haltunk meg... de epic volt, főleg a coop kivégzések. Valaki?:)
  • Jim Morrison
    #278
    Na, találtam rá egy kis időt és végigvittem. Sajnos nagyon, nagyon rövid.
    De baromi jól meg van csinálva. Ez nekem így kimaradt :) Eszméletlen jók voltak az átvezetők, a slow mo akció jelenetek, minden nagyon részletes volt, igazi AAA játék.
    Hihetetlen milyen jók voltak a motion capture ok, az animációk mind mind nagyon folyamatos (végén az a folyosós jelenet is baromi jól meg lett koreografálva, kamera nézetekből mindig kihozták a maximumot), szép, minőségi cucc. Igazából oda vagyok meg vissza :) majd ha lesz jobb VGA m tuti végigviszem megint...
  • Jim Morrison
    #277
    Még 1 napig 5 USD
    meg is vettem.
  • Voltan
    #276
    Hát, a feléig elvittem, de valami halálosan unalmas. Majd megnézem az átvezetőket youtube-on. Amúgy del.
    Illetve megvárom a Dark Souls 3-at, addig úgyse kell a hely a vinyón. De kétlem, hogy előveszem még egyszer...
  • Voltan
    #275
    Na, ennyiért én is bezsákoltam. Nem tűnik olyan rossznak, egynek elmegy kategória, és tényleg kibaszott szép, és nagyon profi munka - szinkronhangok, animáció, mind abszolút elit kategória. Hát a játékmenet meg olyan, amilyen, de ennyi pénzért ajándék :)
  • grebber
    #274
    Már rég megvettem!
  • xido
    #273
    Na most ott a 75%-od péntek estig :)))
  • endorphinz
    #272
    Üdv!
    A kérdésem, hogy a felszerelés kapacitás fejlesztése mit jelent? tudom fejleszteni, 20%-ban vagyok a játékban és nem tudom, van egyáltalán felszerelésem?
  • xido
    #271
    karácsonykor sanszos lehet...ha nem itt,akkor valamelyik bundle oldalon
  • grebber
    #270
    Steam-en leárazás 75%-os! Mindig csak 66-ot kap.
  • steweee
    #269
    " Csak kapná már meg végre azt a tetves 75% offot :) "

    - ez micsoda ? tényleg nem vágom milyen off vagy mi ez
  • cikasz
    #268
    A kaos-os repack-al volt baj, a codex-el megy minden rendesen!
  • grebber
    #267
    Elég régóta.Steamre felmész kiírja mikor jelent meg.

    Gondolom nem ment olyan jól konzolon mint gondolták ezért kiadták pc-re is némi + bevétel miatt.

    Csak kapná már meg végre azt a tetves 75% offot :)
  • steweee
    #266
    ez mióta létezik PC-re ? (és egyáltalán hogyhogy megjelent pc n ? )
  • cikasz
    #265
    Mivel megjelent a Magyarítás gondoltam leszedem (igen tudom fúúúj warez meg minden) de az átvezető animációknál nincs sem felirat sem hang. Olvastam olyat, hogy sztereó-ra kell áttítani a hangfalbeállításokat meg is csináltam de ugyanúgy semmi!
    Nem tud valaki megoldást?
    köszi
  • Tinman #264
    Nulláról újraraktam mindent, a Ryse megy kb. 15mp-et és úgy reseteli a gépem, mint a huzat. A VGA és CPU hőmérséklet tökéletes. Másik fiók SSD-vel is néztem nem az a baj. Legál Steam-es játék természetesen.

    600W-os táp basszus... mi a f. baja lehet ennek? :-(
  • Mayorpapa
    #263
    Nagyon örülök a fordításnak! Várom!
    Amúgy a csapat honlapján semmi infót nem találtam erről a fordításról! Én vagyok vak, vagy ennyire titkos?
    Utoljára szerkesztette: Mayorpapa, 2015.05.03. 15:58:25
  • cortykah
    #262
    MAGYARÍTÁS
  • Hunor1
    #261
    igen tudom, csak láttam videókon hogy előhívják ezt a tulajdonságot valahogy (bár lehet hogy ez csak az xboxos verzióban van?), és idegesít hogy én sehogy nem találom ennek billentyűjét.
    de köszi hogy válaszoltál.
  • ratgab
    #260
    Na ez egy jó kérdés, erre már sajnos nem emlékszem. Ráadásul most megnézni sem tudom mert nincs telepítve a játék (amúgy is helyhiánnyal küzdök jelenleg).

    Crowd támogatását egyébként legjobban látványos kivégzésekkel tudod emelni. Minél jobb kombókat mutatsz be annál több pontot fogsz kapni. Ellentámadások, kivégzések kellenek ehhez és lehetőleg ne nagyon találjon el az ellenfél sem (így emelkedik a kombó szorzója is egyébként).
  • Hunor1
    #259
    ok köszi. még abban segíts légyszives hogy melyik billentyűvel tudok "kiszólni" a közönségnek, emelve a crowd támogatást?
  • ratgab
    #258
    Ahogy erősödsz és léped a szinteket úgy tudsz majd jobb felszerelést vásárolni, amivel jobban bírod az ütést és erősebbet is ütsz majd. Jah és jó sokat kell gyakorolni, hogy menjen a harc.
  • Hunor1
    #257
    valaki??
  • Hunor1
    #256
    még egy:
    most léptem a solo aréna részen a 3. rank-ra . de eddig még egy pályát sem sikerült túlélnem! tudom biztosan béna vagyok, de lehet hogy a solo mod nehezebb mint coopban.
    számít az hogy milyen a rankom? tehát ha magasabb akkor többet bírok elviselni és az én ütéseim is erősebbek ?
  • Hunor1
    #255
    hello . látom már mindenki kijátszotta ezt a játékot. de én csak nem rég fejeztem be . most már csak arénázom benne solo módban. volna egy kérdésem : láttam videókban hogy a karakterünk ki9 tud "szólni" a nézők felé, ezzel növelve a szórakoztatási élményt. no most én ezt a billentyűt nem találom sehol a pc-s verzióban. hiába néztem az opciókban ott sem láttam, de lehet figyelmetlen vagyok.
    valaki segítene?
  • pack
    #254
  • ROBBO43
    #253
    sziasztok a hatodik pályán amikor lönnikell a nyilakkal és továnn juttotam van egy video amikor ledöl a torony nekem meg akad a video és nem meggy tovább miért?elöre köszi
  • DonTaipo
    #252
  • do2
    #251
    gamepaddal hogy lehet nyomulni? Nekem nem érzékeli sok játék, de sok meg igen, van ötletetek hozzá? genius usb gamepad
  • Béluska74
    #250
    Védekezz utána gurulj a hátába és csapkodd meg kétszer esetleg háromszor. Hosszú idő lesz mire legyalulod. Emlékeim szerint ha bekapcsolod a speckó képességedet akkor látod,hogy melyik az az egy amit ütni kell.
  • DantesHUN
    #249
    De mi a francot csináljak? Baszik időnként reagálni. Van amikor igen, előbb hármat minden nehézség nélkül a hatból szinte élet veszteség nélkül legyőztem, másodperc múlva meghaltam. He?! Hiába kattingatok, hiába akarok félre ugrani, nem történik semmi. Ne már, hogy a perc első felében még megy, utána meg már béna vagyok.

    Újra próbálom: egy ütést se tudok bevinni. Semmit nem tudok kivédeni. Hiába nyomom a védekezést, semmi. Kattintok az egérrel, semmi. Csak záporoznak az újabb ütések. Van amikor ugyanilyen helyzetben kivédem, vissza támadok, máskor meg mozdulatlan bábuként állok.

    Szerintem ugyanúgy csinálom mindig, mindig ugyanúgy próbálom, az se lehet, hogy hol elbénázom, hol meg nem. Akkor sose sikerülne.

    Azt is gondoltam már, hogy az egér vezeték tört meg, és azért reagál időnként de nem. Semmi baja.

    Lehet ,hogy béna vagyok, de ez így nem megy.
  • BoneDragon
    #248
    Billentyűzettel vittem végig és ha ez vígasztal 2. nekifutásra lazán meglett. Szóval te vagy béna.
  • DantesHUN
    #247
    Most érkeztem el olyan pontra amit nem tudok megcsinálni. Abszolút nem. Aréna, jön Commodus, majd leklónozza magát, és...ennyi. Nincs esélyem. Alig lehet őket megütni, a támadásaikat alig lehet kivédeni. Ha az egyik támadását még csak-csak kivédem, a többi mint a gépfegyver úgy megsoroz és vége. Hogy a faszba védjek ki, fél tucat, rohadt nehezen kivédhető ellenfél ütését?

    Kontrollerel lehet könnyebb amúgy ,de billentyűzetről támadjak, védjem ki, ugorjak félre, ennyi ellenfélel szemben?
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.11.04. 18:24:38
  • DarkSector
    #246
    Na a lényeg hogy sikerült. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már úgysincs sok vissza.
  • Darkyf
    #245
    Na, nem szabad nyomogatni, és a space nem kell (most nem kellett...) csak a jobb egérgomb 5 ből 3 at kivédtem, 1% hp val nagy nehezen sikerült :) kár lett volna azért a játékért, mert nagyon tetszik .
    DarkSector , Shep köszi!
  • DarkSector
    #244
    Hát nem mondom hogy megér ennyit, de ne add fel.
    Max ha kell megcsinálom neked, inkább probáld nyomogatni.
    Ne egyszer nyomd, hanem nyomogasd azt a gombot.